Victoria a Adam - to je místo, kde to všechno začalo ...

Victoria a Adam - tady to všechno začalo
Naše velké dobrodružství s pořádáním svateb v zahraničí a romantickými líbánkami začalo ... u nás!
{

Před velmi dlouhou dobou (tj. V roce 2006) jsme se potkali a hned to zažehlo. Návrh trval šest měsíců a my jsme začali plánovat naši úžasnou svatbu a romantické líbánky. Victoria snila o krásné svatbě v kostele, letu ve svatebních šatech, aktivním zasedání v plném gala na pláži na Maledivách a procházce pro nevěstu a ženicha v Paříži. Hodně toho najednou, že? Nemožné? Jasně že můžeš!

Ukázalo se, že v Polsku neexistuje kancelář, která by byla schopna takový výlet zorganizovat! Neuvěřitelné, že? V té době Victoria provozovala svoji cestovní kancelář Victoria Travel po dobu 5 let. Rozhodla se tedy této výzvy chopit a navrhla by náš výlet snů sama. Byla to docela výzva! Fungovalo to úžasně! Abychom vám ochutnali jen pár skvělých věcí, bylo zde:

  • lety letadly v šatech nevěsty
  • focení na pláži na Maledivách
  • procházka po Paříži ve svatebních kostýmech a jízda k Eiffelově věži
  • žraločí potápění na maledivském safari
  • romantická fontána show v Dubaji s Celine Dion v pozadí
  • a konečně: bezplatná letenka od letecké společnosti pro vaši příští cestu.

To je ta nejpravdivější pravda! Celou zprávu z našich líbánek si můžete přečíst na našem webu http://wyprawy.victoriatravel.pl/malediwy

Po návratu do Polska se naše kancelář postarala o profesionální organizaci svateb v zahraničí a líbánky. Děláme to už 12 let. Zorganizovali jsme více než 500 svateb v zahraničí a 1000 líbánek. Dnes vám s potěšením a vzrušením můžeme pomoci splnit váš sen o svatbě a líbánkách, na který budete pamatovat po celý život!

Victoria a Adam Iwanowski

Názory a vztahy
z našich slibů