The Haven at Lankanfinolhu ***** - svatba na Maledivách


Ačkoli na Maledivách je možná pouze symbolická svatba, je stále oblíbeným cílem, zvláště pokud je vaším cílem romantická líbánky ve stínu palem. Je to skutečný ráj na zemi, kde čisté, světlé pláže s tyrkysovými vodami, růžovými mušlemi a zelenými palmami vytvářejí skutečně báječnou tropickou krajinu, právě včas na krásné svatební setkání. Množství mořského života, vraků a korálových útesů láká potápěče - výlet lze kombinovat s potápěčským safari.

Na Maledivách není možné získat civilní nebo církevní svatbu, ale tento výlet lze kombinovat s výletem na Srí Lanku, kde se může konat civilní svatba.
svatba na MalediváchKrásné a luxusní vily dokončené v roce 2009, tvořící součást oblíbeného hotelu Paradise Island Resort. Krystalická voda, pohádková pláž, rajská příroda. Skvělé podmínky pro odpočinek zaručené prestižním řetězcem Villa Hotels. Nabídka pro zákazníky, kteří si cení luxusu a nejvyššího standardu služeb.

umístění
Hotel se nachází na východním konci atolu Severní Malé, 10 km od mezinárodního letiště Male. Tento svěží ostrůvek Lankanfinolhu je dlouhý 230 km a široký 20 m a je obklopen širokou bílou pláží a krásnou lagunou. Transfer z letiště trvá přibližně XNUMX minut motorovým člunem a je k dispozici kdykoli během dne.

zařízení
Lagoon Restaurant hlavní restaurace (bufety), italská restaurace s panoramatickým výhledem na oceán, nepřetržitě otevřená kavárna, restaurace Farumathi (u laguny s venkovní terasou, specialita: mořské plody a ryby), stylový japonský bar, plážový bar u centra vodních sportů, hlavní bar (24 hodin), dárkové obchody, šperky, kosmetika, internetová místnost, obchodní centrum, prádelna, směnárna, ordinace.

pokoje
Luxusní vodní vily jako Water Villa (77 m²) a Haven Villa (80 m²), každá vkusně zařízená a vybavená: individuálně nastavitelná klimatizace, stropní ventilátor, satelitní LCD TV, telefon, CD přehrávač, připojení k internetu, trezor, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, elegantní koupelna se sprchou a vanou, vysoušeč vlasů, samostatné WC. Vily mají verandu s lehátky a posezením. Pokoje Water Villa mají navíc venkovní vanu, zatímco pokoje Haven Villa mají soukromou vířivku, bidet a Hi-Fi systém. Lze si rezervovat ještě luxusnější apartmá Haven (237 m2) a Ocean Suite (386 m2).

Stravování
HB - snídaně a večeře formou bufetu.
FB - snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Sport a zábava
Krásný bazén s terasou (lehátka a slunečníky), který se nachází přímo na pláži. Četné vodní sporty: windsurfing, banán, kajaky, katamarán, šlapadla, vodní lyžování, kitesurfing, šnorchlování, vodní skútr, plavby lodí se skleněným dnem, škola potápění, výlety na tzv. velké ryby, noční a denní rybolov. Kromě toho: parasailing, profesionální tělocvična, aerobik, volejbal, basketbal, squash, osvětlený tenisový kurt, tenis, kulečník, badminton. Součástí komplexu je prestižní lázeňské centrum (aromaterapie, ajurvéda, thajské procedury, kosmetika). Večer vystoupení kapel, karaoke.

Pro děti
Dětský brouzdaliště, dětské menu, zábavní program, hlídání dětí (za poplatek), dětská postýlka, autosedačka.

Galerie.

Galerie. Victoria a Adam se vzali na Maledivách