Svetlos *** - Svatba na Kypru

Hotely » Kypr »
Kypr si zákazníci vybírají kvůli tomu, že je zajímavou alternativou k exotice, s relativně nízkými cenami, krátkou vzdáleností od Polska a zároveň stále celoroční destinací, takže můžete očekávat teplé , slunečné počasí, bez ohledu na roční období.

Na Kypru pro vás můžeme uspořádat civilní, církevní nebo katolickou svatbu. A co víc, můžete složit přísahu v polštině, můžete si vzít polského kněze.
svatba na Kyprutříhvězdičkový, kompletně zrekonstruovaný v roce 2013, dvoupatrová elegantní budova nabízí 2 pokojů, 46hodinovou recepci, obchod se suvenýry, prádelnu, bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách, půjčení auta, parkování, hlavní restaurace, bar u bazénu, bazén, brouzdaliště pro děti, večerní animace, tenisový kurt, basketbalové hřiště, stolní tenis, tělocvična, za poplatek - kulečník, šipky, vodní sporty na pláži

Strefa
Rodina, aktivní

Lokalizacja
8 km od centra Larnaky, mnoho obchodů, barů, taveren v okolí, zastávka MHD cca 200 m, letiště cca 10 km, pláž cca 200 m

pokoje
2 osoby, možnost 1 přistýlky, plocha cca 20 m2, koupelna se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, centrální klimatizace, satelitní TV, balkon, trezor, WiFi (příplatek 4 EUR / den)

Stravování
BB, HB

Oficiální kategorie
3 hvězdičky

Kreditní karty
Visa, MasterCard

Silné stránky
- blízko k atrakcím Larnaky
- elegantní zrekonstruované pokoje
- klidné okolí
- dobrá kvalita za rozumnou cenu

Galerie.