Svatba na Mauriciu - Ewelina a Yan

svatba na Mauriciu 8
{

Uspořádali jsme pro tuto krásnou nevěstu a ženicha svatba na Mauriciu a velkou svatební hostinu na krásné písečné pláži pro celou rodinu. Níže je uveden popis cesty, který jsem četl se skutečnými emocemi a jejich fotografie dokazují, že to byla skutečná svatba jako skutečná pohádka:

"Z naší strany bychom vám chtěli krásně poděkovat za organizaci naší svatby a párty." Všechno bylo naprosto dokonalé a vzpomínky zůstanou v našich srdcích po celý život - nemohli jsme udělat lepší rozhodnutí, pokud jde o výběr kanceláře, místa a hotelu. Po celou dobu pobytu se zaměstnanci snažili, aby byl tento čas pro nás magický, a naše chůva byla prostě úžasná, neuvěřitelně milá a velmi profesionální - pokud je to možné, děkujte jí za nás ještě jednou.

Hotel má úžasný zážitek z organizace svatby - nemuseli jsme se o nic starat, protože mysleli na úplně všechno a my jsme si mohli užít náš speciální den. Co se týče večeře po obřadu, byla také fenomenálně organizovaná. Vedle krásně vyzdobeného stolu na pláži se vedle nás rozhořel oheň a rozložily se gauče se spoustou polštářů - dokonce jsme měli zpívající číšníky 🙂 Po večeři na nás čekalo další překvapení, protože celý pokoj byl vyzdoben svíčkami a okvětní lístky růží.

S čistým svědomím mohu každému doporučit místo a hotel, který je krásný a kde pracují fantastickí lidé. Mohli bychom strávit hodiny přemýšlením o tom, jaké to bylo fantastické, ale slova nelze popsat, musíte to vidět - naše svatba na Mauriciu 🙂 pozdravuji Ewelinu a Yana. “

Níže uvádíme několik fotografií, které nám zaslali Nevěsta a ženich:

Názory a vztahy
z našich slibů