Svatba v Evropě

Zveme vás na svatbu v Evropě plnou ohromujících kontrastů. Evropa je bohatá na kultury, nádhernou architekturu, vysoký standard služeb a hotelů a také bez relativní blízkosti domova. Jsme schopni uspořádat pro vás tento mimořádný, nezapomenutelný zážitek. Budete nepochybně šťastní.

Svatba na Zakynthosu
od
1750 EUR
pro pár

Svatba na Zakynthosu

Zakynthos je zajímavý řecký ostrov, kde pro vás rádi uspořádáme plážovou svatbu při západu slunce. Úchvatné výhledy budou nepochybně dokonalým pozadím pro svatební sezení.
Svatba na Madeiře
od
1810 EUR
pro pár

Svatba na Madeiře

Madeira je malebný ostrov v Atlantiku, známý jako Zelená zahrada. Potěší zeleň, výhledy na útesy a oceán.
43021_8
od
2099 EUR
pro pár

Svatba na Kypru

Kypr jsou především krásné písečné pláže. Existují jak rušná letoviska, tak místa ideální pro klidnou dovolenou. Pro aktivní lidi nabízí ostrov řadu památek z různých historických období. Doporučujeme navštívit národní park Cape Greco. Milovníky přírody jistě ohromí úžasné útesy a zátokové pláže. Rozmanitá krajina vám umožní vychutnat si pobřežní i horskou krajinu.
Svatební jezdec Santorini 1440x600
od
2790 EUR
pro pár

Svatba na Santorini

Santorini je nejromantičtější a nejmalebnější z řeckých ostrovů, kde můžete obdivovat nádherné západy slunce. Bílé domy s modrými střechami ladí s modrou mořskou.
Korfu Svatba 29
od
1800 EUR
pro pár

Svatba na Korfu

Korfu je zdaleka nejzelenější z řeckých ostrovů a leží v Jónském moři. Je známý svými nádhernými výhledy. Je to ostrov pro lidi hledající klid a relaxaci, stejně jako pro aktivní návštěvníky a milovníky přírody.
Rhodes Plaza 3
od
1290 EUR
pro pár

Svatba na Rhodosu

Rhodos, známý jako ostrov slunce, je největším ostrovem Dodekanézu v Egejském moři. Je známý svými krásnými plážemi, starodávnými památkami a slavným Kolosem, který byl kdysi jedním ze 7 divů světa.
Tradiční
od
1050 EUR
pro pár

Svatba na Krétě

Svatba na největším z řeckých ostrovů. Nezapomenutelné výhledy, krásné pláže a středomořské podnebí jsou dokonalým řešením pro každého.
Tenerife2000ST
od
1700 EUR
pro pár

Svatba na Tenerife

Tenerife je jedním z Kanárských ostrovů nacházejících se v Atlantiku. Je to celoroční turistická destinace. Můžete zde trávit čas aktivně prohlížením památek a odpočinkem.
Místa svatebních míst Forever Sicily 2
od
3100 EUR
pro pár

Svatba v Itálii

Itálie je slunná, oblíbená destinace, vybírána hlavně kvůli zajímavým památkám, krásnému počasí a velmi dobré kuchyni. Nabízíme mnoho míst, ale doporučujeme zejména naše oblíbené - Sicílii a Toskánsko.
Mgarr Malta Panorama z Gnejna Bay Nejkrásnější pláž na Maltě při západu slunce s krásnou barevnou oblohou a zlatými skalami převzatými z Ta Lippija Shutterstock_662879173
od
2450 EUR
pro pár

Svatba na Maltě

Malta je skvělým místem pro letní dovolenou, ale také velmi atraktivní díky svatebním lokalitám. Kromě toho, že si nevěsta a ženich užívají, mohou se vydat na romantickou plavbu, aktivně trávit čas vodními sporty, relaxovat na plážích a užívat si slunce.
Shutterstock_764972821 2200x880
od
1250 EUR
pro pár

Svatba v Chorvatsku

Chorvatsko je destinací obzvláště populární mezi Poláky. Nachází se na pobřeží Jaderského moře. Jeho malebnost, křišťálově čistá voda a balkánské podnebí jsou dokonalou kombinací pro dovolenou a nezapomenutelnou svatbu v krásném romantickém prostředí.
Svatba v Algarve
od
1950 EUR
pro pár

Svatba v Portugalsku

Pobřeží Algarve je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických cílů v Evropě. Malebné pobřeží Atlantského oceánu skrývá úžasné pláže, jeskyně, útesy a romantická historická města. Je to ideální místo pro svatební a sváteční dovolenou v jednom.