Svatba na exotickém místě

Svatba na exotickém místě je snem párů, které by se chtěly dostat z každodenního života, aby oslavily své pocity a užívaly si v krásných podmínkách. Mnoho lidí by si přálo, aby byl jejich svatební den jako sen: nejlepší jsou tropické exotické destinace, mezi panenskou přírodou a křišťálově čistou vodou. Nabízíme nejkrásnější místa, intimní pláže a nejzajímavější atrakce.

Zanzibar
od
2300 USD
pro pár

Svatba na Zanzibaru

Proč doporučujeme svatbu na Zanzibaru? Absolutně okouzlující, jedinečná a ohromující příroda, krásné, široké, bílé pláže pro civilní a církevní svatby a malajské obřady.
Útes 1
od
2650 USD
pro pár

Svatba na Bali

Bali je typická exotika. Je to směr dychtivě zvolený našimi klienty, protože je málo známý, vhodný pro intimní svatby daleko od davů. Líbánky líbánky lákají také krásné pláže. K dispozici jsou zajímavé, barevné a květinové svatební aranžmá.
H3
od
2250 USD
pro pár

Svatba na Havaji

Havaj je velmi módní destinací, protože poskytuje jedinečnou atmosféru rájové exotiky. Je to také místo se zajímavou kulturou s rozsáhlou svatební infrastrukturou.
041fd9be947ed3e02159814d9716d13b
od
1950 EUR
pro pár

Svatba na Seychelách

Seychely přitahují svými písečnými plážemi a bujnou vegetací, které lze mimo jiné vidět v národním parku Praslin. Seychely jsou také lahůdkou pro potápěče, protože právě zde se nachází největší korálový atol a čisté, světlé pláže jsou ideální pro vodní sporty a odpočinek na slunci.
Maxresdefault
od
1650 EUR
pro pár

Svatba na Mauriciu

Mauricius je často volen kvůli kráse okolí, čistým a nedotčeným plážím. Nabízí vysoký standard služeb za rozumné ceny.
Domi 1
od
2985 USD
pro pár

Svatba v Dominikánské republice

Dominikánská republika je opravdovou exotikou, kde vás potěší slunečné pláže a tropická vegetace. U moře, na slunci, můžete relaxovat a užívat si v ráji v karibských podmínkách.
WEDDINGS_WEDDING_PAVILLION_16x7_2.jpg.transform.heroHomeDesktop.image_
od
1550 USD
pro pár

Svatba na Maledivách

Maledivy jsou skutečným rájem na Zemi, kde čisté, světlé pláže s tyrkysovými vodami, růžovými mušlemi a zelenými palmami vytvářejí skutečně báječnou tropickou krajinu právě včas na svatební setkání. Množství mořského života, vraků a korálových útesů láká potápěče - výlet lze kombinovat s potápěčským safari.
Srí Lanka tropická pláž
od
2150 USD
pro pár

Svatba na Srí Lance

Srí Lanka je vybrána pro své skutečně tropické podnebí, safari a bujnou vegetaci. Je to místo s mnoha atrakcemi, zajímavou kulturou, mnoha památkami, včetně obrazů a ruin paláce na uzavřené sopce Sigiriya.