Symbolická svatba v zahraničí

Navzdory nedostatku právní síly má symbolická nebo humanistická svatba mnoho nezpochybnitelných výhod: zde vás omezuje jen vaše představivost! Naše cestovní kancelář Victoria Travel pro vás může uspořádat krásný obřad na neobvyklých místech, jako jsou písečné pláže, botanické zahrady, jachty, útesy a rýžová pole. Během symbolických svateb lze kombinovat prvky čerpané z různých kultur.

Zanzibar
od
2300 USD
pro pár

Svatba na Zanzibaru

Proč doporučujeme svatbu na Zanzibaru? Absolutně okouzlující, jedinečná a ohromující příroda, krásné, široké, bílé pláže pro civilní a církevní svatby a malajské obřady.
Svatba na Zakynthosu
od
1750 EUR
pro pár

Svatba na Zakynthosu

Zakynthos je zajímavý řecký ostrov, kde pro vás rádi uspořádáme plážovou svatbu při západu slunce. Úchvatné výhledy budou nepochybně dokonalým pozadím pro svatební sezení.
Svatba na Madeiře
od
1810 EUR
pro pár

Svatba na Madeiře

Madeira je malebný ostrov v Atlantiku, známý jako Zelená zahrada. Potěší zeleň, výhledy na útesy a oceán.
43021_8
od
2099 EUR
pro pár

Svatba na Kypru

Kypr jsou především krásné písečné pláže. Existují jak rušná letoviska, tak místa ideální pro klidnou dovolenou. Pro aktivní lidi nabízí ostrov řadu památek z různých historických období. Doporučujeme navštívit národní park Cape Greco. Milovníky přírody jistě ohromí úžasné útesy a zátokové pláže. Rozmanitá krajina vám umožní vychutnat si pobřežní i horskou krajinu.
Svatební jezdec Santorini 1440x600
od
2790 EUR
pro pár

Svatba na Santorini

Santorini je nejromantičtější a nejmalebnější z řeckých ostrovů, kde můžete obdivovat nádherné západy slunce. Bílé domy s modrými střechami ladí s modrou mořskou.
Korfu Svatba 29
od
1800 EUR
pro pár

Svatba na Korfu

Korfu je zdaleka nejzelenější z řeckých ostrovů a leží v Jónském moři. Je známý svými nádhernými výhledy. Je to ostrov pro lidi hledající klid a relaxaci, stejně jako pro aktivní návštěvníky a milovníky přírody.
Rhodes Plaza 3
od
1290 EUR
pro pár

Svatba na Rhodosu

Rhodos, známý jako ostrov slunce, je největším ostrovem Dodekanézu v Egejském moři. Je známý svými krásnými plážemi, starodávnými památkami a slavným Kolosem, který byl kdysi jedním ze 7 divů světa.
Útes 1
od
2650 USD
pro pár

Svatba na Bali

Bali je typická exotika. Je to směr dychtivě zvolený našimi klienty, protože je málo známý, vhodný pro intimní svatby daleko od davů. Líbánky líbánky lákají také krásné pláže. K dispozici jsou zajímavé, barevné a květinové svatební aranžmá.
H3
od
2250 USD
pro pár

Svatba na Havaji

Havaj je velmi módní destinací, protože poskytuje jedinečnou atmosféru rájové exotiky. Je to také místo se zajímavou kulturou s rozsáhlou svatební infrastrukturou.
041fd9be947ed3e02159814d9716d13b
od
1950 EUR
pro pár

Svatba na Seychelách

Seychely přitahují svými písečnými plážemi a bujnou vegetací, které lze mimo jiné vidět v národním parku Praslin. Seychely jsou také lahůdkou pro potápěče, protože právě zde se nachází největší korálový atol a čisté, světlé pláže jsou ideální pro vodní sporty a odpočinek na slunci.
Maxresdefault
od
1650 EUR
pro pár

Svatba na Mauriciu

Mauricius je často volen kvůli kráse okolí, čistým a nedotčeným plážím. Nabízí vysoký standard služeb za rozumné ceny.
WEDDINGS_WEDDING_PAVILLION_16x7_2.jpg.transform.heroHomeDesktop.image_
od
1550 USD
pro pár

Svatba na Maledivách

Maledivy jsou skutečným rájem na Zemi, kde čisté, světlé pláže s tyrkysovými vodami, růžovými mušlemi a zelenými palmami vytvářejí skutečně báječnou tropickou krajinu právě včas na svatební setkání. Množství mořského života, vraků a korálových útesů láká potápěče - výlet lze kombinovat s potápěčským safari.
Tradiční
od
1050 EUR
pro pár

Svatba na Krétě

Svatba na největším z řeckých ostrovů. Nezapomenutelné výhledy, krásné pláže a středomořské podnebí jsou dokonalým řešením pro každého.
Srí Lanka tropická pláž
od
2150 USD
pro pár

Svatba na Srí Lance

Srí Lanka je vybrána pro své skutečně tropické podnebí, safari a bujnou vegetaci. Je to místo s mnoha atrakcemi, zajímavou kulturou, mnoha památkami, včetně obrazů a ruin paláce na uzavřené sopce Sigiriya.
Místa svatebních míst Forever Sicily 2
od
3100 EUR
pro pár

Svatba v Itálii

Itálie je slunná, oblíbená destinace, vybírána hlavně kvůli zajímavým památkám, krásnému počasí a velmi dobré kuchyni. Nabízíme mnoho míst, ale doporučujeme zejména naše oblíbené - Sicílii a Toskánsko.
Shutterstock_764972821 2200x880
od
1250 EUR
pro pár

Svatba v Chorvatsku

Chorvatsko je destinací obzvláště populární mezi Poláky. Nachází se na pobřeží Jaderského moře. Jeho malebnost, křišťálově čistá voda a balkánské podnebí jsou dokonalou kombinací pro dovolenou a nezapomenutelnou svatbu v krásném romantickém prostředí.