Svatba na Zanzibaru

Svatba v exotické Tanzanii na ostrově Zanzibar - je možnost svatby v naprosto pohádkové scenérii. Líbánky strávíte na slunci na písečné pláži a posloucháte zvuk vln v tyrkysovém moři. Jedná se o naprosto jedinečný a výjimečný návrh!

Který obsahuje
náš svatební balíček?

Na Zanzibaru pořádáme civilní svatby na pláži a církevní svatby vedené knězem.
kompletní organizace svatebního obřadu a legalizace manželství v Polsku
rezervace hotelů, letů, pojištění a dalších komponent programu
profesionální pomoc v každé fázi vaší akce
Služba v polském jazyce na místě
spousta dalších atrakcí na místě z čeho vybírat
bezpečnost akce, bankovní záruka touroperátora a plná zákonnost organizace zájezdu

Kromě pohádkové svatby a záruky dokonalého počasí po celý rok nabízí Zanzibar ještě mnohem více!

Ostrov vás zve k využití mnoha možností aktivního odpočinku: vodní sporty, potápění, windsurfing, výlety na jachtě nebo prostě líný odpočinek na krásných plážích. Pro fanoušky poznávání a poznávání například výletů do Stone Town, kořenových plantáží, rybaření s rybáři, vynikající kuchyně plná mořských plodů.

Cena za svatební balíček platí při rezervaci cestovního balíčku v kanceláři Victoria Travel.

Vždy se snažíme splnit všechna očekávání nevěsty a ženicha, proto jsme individuálně stanovili rozsah a konečnou cenu balíčku.

Cena svatebního balíčku od:
2300
USD

pro pár

Cena zahrnuje:
  • organizace svatebního obřadu na pláži
  • organizace svatebního obřadu, kterou provádí pověřený úředník
  • příprava dokumentů nezbytných pro legalizaci svatby v Polsku
  • dekorace s místními květinami
  • dekorace pro nevěstu a ženicha, květiny pro knoflíkovou dírku a vlasy, kytice (květiny k dispozici na místě)
  • láhev sektu
  • transfer z / do hotelu po obřadu
  • organizace svědků (v případě potřeby)
Cena balíčku od
2300
USD

pro pár

Cena za svatební balíček platí při rezervaci turistického balíčku. Konečná cena celé cesty závisí mimo jiné na o směnných kurzech, letových nákladech, vybraném hotelu, dalších možnostech vybraných nevěstou a ženichem atd.

Kdy je nejlepší datum uzavřít manželství na Zanzibaru?
Zanzibar je určitě horké místo. Díky rovníkovému podnebí je zde po celý rok teplo. To znamená, že datum svatby lze zvolit zcela svobodně.
Kde se obřad může konat?
Nevěsta a ženich si mohou vybrat z mnoha svatebních míst: plážová svatba Masajská svatba romantická ostrovní svatba svatba na molu svatba v zahradě
Hotely a jídlo
Nabízíme pobyt v pečlivě vybraných hotelech, za různé ceny a standardy - šité na míru možnostem Bride and Groom. Nabízíme více než 30 hotelů od 4 do 5 hvězdiček. Řekněte nám o svých očekáváních a my vám svatební balíček přiřadíme!
Kolik stojí svatba na Zanzibaru?
Cena svatebního balíčku pro nevěstu začíná od 2190 6.000 EUR. Jedná se o celkové náklady na svatbu pokrývající všechny požadované služby a formality. Samozřejmě - balíček lze rozšířit například o jiné místo konání svatby, dekorace, kadeřnictví, vizážistku, video pokrytí a mnoho dalších služeb. Cena týdenního pobytu All Inclusive, včetně letů, začíná přibližně XNUMX XNUMX PLN pro Nevěstu a ženicha - ceny závisí mimo jiné na v závislosti na ročním období, vybraném hotelu atd. Každou nabídku počítáme individuálně.
Mohu vzít hosty? Kolik to stojí?
Samozřejmě - svatební hosté jsou vítáni! Hosté platí pouze za letenky a hotel s stravou. Cena týdenního pobytu začíná od cca 6.000 XNUMX PLN na osobu. Pokud se rozhodnete odejít bez hostů - poskytujeme vám svatební svědky v ceně balíčku.

Názory a vztahy
z našich slibů