Svatba na Zakynthosu

Ostrov Zakynthos se nazývá Květina Východu. Je považován za nejzelenější ostrov v Řecku. Zatímco trávíme čas na ostrově, můžeme si užít bohatství krajiny a vdávat se na místech převzatých přímo z mýtů.

Který obsahuje
náš svatební balíček?

Na Zakynthosu pořádáme civilní svatby, kde lze skládat přísahu v polštině. Může se mimo jiné konat svatba na pláži, v olivovém háji nebo při romantickém vraku lodi.
kompletní organizace svatebního obřadu a legalizace manželství v Polsku
rezervace hotelů, letů, pojištění a dalších komponent programu
profesionální pomoc v každé fázi vaší akce
možnost složení přísahy v polštině
Polsky mluvící služba na Zakynthosu
bezpečnost akce, bankovní záruka touroperátora a plná zákonnost organizace zájezdu

Proč doporučujeme vdávat se na Zakynthosu?

 • různé svatební balíčky šité na míru Nevěstě a ženichovi
 • žádné další poplatky spojené s překladem dokumentů,
 • krátké lety.

Kromě relaxace na slunných plážích vás zveme k prozkoumání města Zakynthos ležícího na svazích pozůstatků benátské pevnosti Kastro. Navštivte zábavné město Laganas. Pro sportovní nadšence - města Planos a Tsilivi, stejně jako okouzlující a klidné město Porto Koukla.

Cena za svatební balíček platí při rezervaci cestovního balíčku v kanceláři Victoria Travel.

Vždy se snažíme splnit všechna očekávání nevěsty a ženicha, proto jsme individuálně stanovili rozsah a konečnou cenu balíčku.

Cena svatebního balíčku od:
1750
EUR

pro pár

Cena zahrnuje:
 • Překlad 4 dokumentů z polštiny do řečtiny (2x rodný list, 2x certifikát)
 • Překlad nově vydaného zákona o manželství z řečtiny do polštiny
 • Jakákoli svatební konzultace, místo konání, místo konání svatby a rezervace úředníka (na vzdálená místa se může vztahovat příplatek)
 • Zasláno v kanceláři a vyplnění formulářů potřebných pro svatbu
 • Všechny správní poplatky a jejich platby
 • Pomoc našeho svatebního poradce, schůzka při příjezdu, překlad obřadu
 • Zajištění vydání oddacího listu
 • Zajištění 2 svědků, pokud pár nemá vlastní
 • Organizace hudby pro obřad (písně jsou vybírány párem a zasílány agentuře ve formátu mp3)
 • Zaslání přeloženého zákona o manželství doporučeným dopisem
Cena balíčku od
1750
EUR

pro pár

Cena za svatební balíček platí při rezervaci turistického balíčku. Konečná cena celé cesty závisí mimo jiné na o směnných kurzech, letových nákladech, vybraném hotelu, dalších možnostech vybraných nevěstou a ženichem atd.

Kdy je nejlepší čas jít do Zakynthos?
Ostrov Zakynthos vás zve od května do října, ale nejlepší podmínky pro opalování - vysoká teplota vzduchu i vody - se vyskytují od června do září. Teplota je kolem 30 ° C, zatímco teplota vody se pohybuje od 22 do 25 ° C.
Co můžete dělat ve svém volném čase?
Kromě relaxace na slunných plážích vás zveme k prozkoumání města Zakynthos ležícího na svazích pozůstatků benátské pevnosti Kastro. Navštivte zábavné město Laganas. Pro sportovní nadšence - města Planos a Tsilivi, stejně jako okouzlující a klidné město Porto Koukla.
Kde začít?
Zavolejte nám nebo si sjednejte schůzku s našimi svatebními koordinátory. Řekněte nám o své vysněné svatbě. Připravíme a zašleme vám návrh na míru vašim snům 22 614 00 00 XNUMX @ biuro@slubzagranica.pl
Jaké hotely nabízíte?
Nabízíme pobyt v pečlivě vybraných hotelech, za různé ceny a standardy - šité na míru možnostem Bride and Groom. Nabízíme více než 50 hotelů od 4 do 5 hvězdiček. Během pobytu jsou možné různé možnosti stravování, pokojů a dalších balíčků. Ceny za týdenní pobyt, včetně letu, začínají od 2000 XNUMX PLN za osobu.
Kolik stojí organizace svatby v Řecku?
Svatba na Zakynthosu je jednou z nejlevnějších možností, jak se vdávat v zahraničí. Cena svatebního balíčku pro nevěstu začíná od 1650 EUR. Jedná se o celkové náklady na svatbu, které pokrývají veškeré formality, překlady, úřední poplatky atd. Nevěsta a ženich mohou balíček samozřejmě také rozšířit o další služby, jako jsou další dekorace, kadeřnictví, vizážistka, video a mnoho dalších služeb. Cena týdenního pobytu All Inclusive, včetně letů, začíná přibližně 2.000 4 PLN na osobu - v hotelu se 5–XNUMX *!

Názory a vztahy
z našich slibů