Svatba na Srí Lance - Malwina a Jakub

Svatba na Srí Lance
{

Nejprve chtěli paní Malwina a pan Jakub Kamil udělat svatbu a svatební hostinu pro rodinu na Kypru, a když jsme měli prakticky vše připraveno, došlo k náhlé změně plánů - rozhodli se jít na svatební cestu a oženit se na Srí Lance.

Naštěstí si po návratu našli nějaký čas na odeslání hlášení:

"Je mi líto, že jsme se zdráhali poslat vám naše fotografie." Kolem nás se toho dělo příliš mnoho, na nic nebyl čas.

Pokud jde o pobyt na Srí Lance, byl to fantastický, nemluvě o báječné svatbě. Na letišti nás přivítal květinový věnec zástupce cestovní kanceláře. Šli jsme do hotelu, který se ukázal jako býčí oko, splnil všechna naše očekávání a dokonce je předčil. Zamilovali jsme si tam jídlo, tyto koření, jejich složení, nové příchutě ... mňam !!!

Naše svatební koordinátorka Anojika se ukázala jako milá a ochotná osoba. Měli jsme na výběr zahradní svatbu nebo svatbu na pláži. Rozhodli jsme se jít do zahrady, abychom se mohli schovat ve stínu palem. Tanečníci a tanečníci nás doprovodili k oltáři, který byl plný květin a zpíval tradiční svatební píseň. Celý obřad byl krásný. Většina jejích prvků je vidět na přiložených fotografiích, tj. Vázání malíčků a nalití vody na ně, vzájemné dávání listů, vypalování olejové lampy, krájení kokosu na polovinu při sestupu k oltáři. Po obřadu jsme mohli přejít na formální část svatby, složit přísahu a legalizovat naše manželství s úředníkem Úřadu pro civilní registraci. A můžete pokračovat v oslavách. Samozřejmě to nebylo bez dortu a šampaňského. Krmili jsme se také různými místními lahůdkami, které nám přinesli, zatímco jsme seděli na gauči a obdivovali taneční show připravenou pro nás.

A pak se objevilo naše „svatební vozidlo“, to je dlouho očekávaný slon. Než jsme se do toho pustili, museli jsme ho uklidnit tím, že jsme mu dali ovoce. Poté, co jsme to „zkrotili“, jsme na něm šli na pláž, kde jsme měli focení. Všechno dopadlo fantasticky. Po svatbě jsme měli výlet lodí po řece. Po návratu jsme jedli večeři připravenou jen pro nás. Na svatební noc jsme dostali speciální apartmá pro novomanžele (sladký pokoj). Nebylo však moc času jej použít, protože za úsvitu jsme šli na dvoudenní safari, které jsme si koupili sami od zástupce cestovní kanceláře. Na naší svatbě, která se konala po našem návratu (21. dubna) v Karpaczi, jsme hráli film z naší svatby, kde jste mohli vidět celý obřad. Rodina a přátelé byli potěšeni.
Stručně řečeno, jsme fascinováni Srí Lankou a na tuto cestu budeme vždy vzpomínat se slzou v očích. “

Názory a vztahy
z našich slibů