Svatba na pláži

Plážová svatba je romantický sen. Žádné písečné místo nelze přirovnat k písečné pláži, proti dechberoucímu západu slunce, jemnému zvuku tyrkysového moře a pod krásným květinovým altánem. Naše cestovní kancelář uspořádala více než jednu civilní svatbu na pláži. Zaručujeme, že vaše svatba u moře bude nezapomenutelná a malebná.

Zanzibar
od
2300 USD
pro pár

Svatba na Zanzibaru

Proč doporučujeme svatbu na Zanzibaru? Absolutně okouzlující, jedinečná a ohromující příroda, krásné, široké, bílé pláže pro civilní a církevní svatby a malajské obřady.
Svatba na Zakynthosu
od
1750 EUR
pro pár

Svatba na Zakynthosu

Zakynthos je zajímavý řecký ostrov, kde pro vás rádi uspořádáme plážovou svatbu při západu slunce. Úchvatné výhledy budou nepochybně dokonalým pozadím pro svatební sezení.
43021_8
od
2099 EUR
pro pár

Svatba na Kypru

Kypr jsou především krásné písečné pláže. Existují jak rušná letoviska, tak místa ideální pro klidnou dovolenou. Pro aktivní lidi nabízí ostrov řadu památek z různých historických období. Doporučujeme navštívit národní park Cape Greco. Milovníky přírody jistě ohromí úžasné útesy a zátokové pláže. Rozmanitá krajina vám umožní vychutnat si pobřežní i horskou krajinu.
Rhodes Plaza 3
od
1290 EUR
pro pár

Svatba na Rhodosu

Rhodos, známý jako ostrov slunce, je největším ostrovem Dodekanézu v Egejském moři. Je známý svými krásnými plážemi, starodávnými památkami a slavným Kolosem, který byl kdysi jedním ze 7 divů světa.
Útes 1
od
2650 USD
pro pár

Svatba na Bali

Bali je typická exotika. Je to směr dychtivě zvolený našimi klienty, protože je málo známý, vhodný pro intimní svatby daleko od davů. Líbánky líbánky lákají také krásné pláže. K dispozici jsou zajímavé, barevné a květinové svatební aranžmá.
H3
od
2250 USD
pro pár

Svatba na Havaji

Havaj je velmi módní destinací, protože poskytuje jedinečnou atmosféru rájové exotiky. Je to také místo se zajímavou kulturou s rozsáhlou svatební infrastrukturou.
041fd9be947ed3e02159814d9716d13b
od
1950 EUR
pro pár

Svatba na Seychelách

Seychely přitahují svými písečnými plážemi a bujnou vegetací, které lze mimo jiné vidět v národním parku Praslin. Seychely jsou také lahůdkou pro potápěče, protože právě zde se nachází největší korálový atol a čisté, světlé pláže jsou ideální pro vodní sporty a odpočinek na slunci.
Maxresdefault
od
1650 EUR
pro pár

Svatba na Mauriciu

Mauricius je často volen kvůli kráse okolí, čistým a nedotčeným plážím. Nabízí vysoký standard služeb za rozumné ceny.
Domi 1
od
2985 USD
pro pár

Svatba v Dominikánské republice

Dominikánská republika je opravdovou exotikou, kde vás potěší slunečné pláže a tropická vegetace. U moře, na slunci, můžete relaxovat a užívat si v ráji v karibských podmínkách.
WEDDINGS_WEDDING_PAVILLION_16x7_2.jpg.transform.heroHomeDesktop.image_
od
1550 USD
pro pár

Svatba na Maledivách

Maledivy jsou skutečným rájem na Zemi, kde čisté, světlé pláže s tyrkysovými vodami, růžovými mušlemi a zelenými palmami vytvářejí skutečně báječnou tropickou krajinu právě včas na svatební setkání. Množství mořského života, vraků a korálových útesů láká potápěče - výlet lze kombinovat s potápěčským safari.
Tradiční
od
1050 EUR
pro pár

Svatba na Krétě

Svatba na největším z řeckých ostrovů. Nezapomenutelné výhledy, krásné pláže a středomořské podnebí jsou dokonalým řešením pro každého.
Srí Lanka tropická pláž
od
2150 USD
pro pár

Svatba na Srí Lance

Srí Lanka je vybrána pro své skutečně tropické podnebí, safari a bujnou vegetaci. Je to místo s mnoha atrakcemi, zajímavou kulturou, mnoha památkami, včetně obrazů a ruin paláce na uzavřené sopce Sigiriya.
Místa svatebních míst Forever Sicily 2
od
3100 EUR
pro pár

Svatba v Itálii

Itálie je slunná, oblíbená destinace, vybírána hlavně kvůli zajímavým památkám, krásnému počasí a velmi dobré kuchyni. Nabízíme mnoho míst, ale doporučujeme zejména naše oblíbené - Sicílii a Toskánsko.
Mgarr Malta Panorama z Gnejna Bay Nejkrásnější pláž na Maltě při západu slunce s krásnou barevnou oblohou a zlatými skalami převzatými z Ta Lippija Shutterstock_662879173
od
2450 EUR
pro pár

Svatba na Maltě

Malta je skvělým místem pro letní dovolenou, ale také velmi atraktivní díky svatebním lokalitám. Kromě toho, že si nevěsta a ženich užívají, mohou se vydat na romantickou plavbu, aktivně trávit čas vodními sporty, relaxovat na plážích a užívat si slunce.
Shutterstock_764972821 2200x880
od
1250 EUR
pro pár

Svatba v Chorvatsku

Chorvatsko je destinací obzvláště populární mezi Poláky. Nachází se na pobřeží Jaderského moře. Jeho malebnost, křišťálově čistá voda a balkánské podnebí jsou dokonalou kombinací pro dovolenou a nezapomenutelnou svatbu v krásném romantickém prostředí.