Svatba na Mauriciu - Aleksandra a Narzulla

Plážová svatba
{

svatba na Mauriciu

Aleksandra a Narzull si právě vybrali Mauricius v místě manželství. Ta svatba na Mauriciu byla nejúžasnější událostí v jejich životě. Během obřadu je doprovázela jejich nejbližší rodina. A o tom, jak spojili tuto mimořádnou cestu životem:

"Jsem tak rád, že jsme se rozhodli zvolit vás, abyste nám pomohli s organizací naší cesty." svatba. Děkujeme za vaši profesionalitu při hledání všeho v tak krátkém čase.

Co se týče samotného pobytu na ostrově, bylo to nádherné. Zaměstnanci nás velmi srdečně přivítali. Transfer do hotelu, kde na nás čekali moji rodiče, proběhl hladce a rychle. Všichni na místě byli velmi milí a ochotní. Dostali jsme krásný pokoj v prvním patře s výhledem na oceán a pláže. Už mi chybí taková ranní káva na balkóně v tak krásném prostředí.

Hotely je to krásné, vidíte, že to není nic nového, ale starají se o něj stejně jako o zeleň. Využili jsme mnoho atrakcí v areálu hotelu, včetně: vodních sportů, pláže, bazénů, restaurací a baru. Jídlo bylo vynikající, každý den jsme zkoušeli něco jiného. Paní Dorotu jsme potkali další den po našem příjezdu. Je to roztomilý člověk. Řekla nám o Mauriciu, o tom, jak bude náš pobyt vypadat, a o formalitách, a nabídla nám prohlídku ostrov. Téhož dne jsme se setkali s Heike (plánovač svateb), se kterým jsme našeho drobce naplánovali do posledního detailu svatební oslava. Heike je rozkošný a ví, jak udělat šťastným budoucím novomanželům. Den před svatbou jsme zařídili formality pouze ve dvou kancelářích. Řidič byl neustále s námi a ve svém volném čase vyprávěl zajímavá fakta o ostrově. Celá procedura od odjezdu z hotelu do příjezdu trvala možná 3 hodiny.

Svatební den byl zcela bez stresu, každý věděl, co dělat, aby byl tento den dokonalý. V poledne jsme leželi na pláži - neměli jsme pocit, že se za pár hodin vezmeme. Pravděpodobně proto, že jsme se nemuseli o nic starat. Věděli jsme, že všechno bude zapnuto. A opravdu to bylo. Můj účes a make-up byly přesně to, co jsem chtěl. Fotograf odvedl skvělou práci.

Obřad bylo to krásné, stejně jako hudba a všechny scenérie. Vše probíhalo v pohodě, s úsměvy a vtipy. I další rekreanti si nás pořídili, tleskali a blahopřáli nám. Jsem rád, že tam byli moji rodiče s námi a že mohli být našimi svědky. Po obřadu následovalo focení a pak večeře na pláži. Také tam bylo všechno perfektní. Další den jsme měli krásnou snídani na terase. Nemohli jsme snít o lepším začátku manželství.

A pak se to stalo skutečným odpočinek. Celý týden jsme měli krásné počasí. Bylo kolem 26 stupňů, takže jsme to používali, jak jsme mohli. Bylo nám smutno odejít, protože celý týden byl úžasný. Dali jsme slib, že se vrátíme k našemu prvnímu výročí. “

Děkuji a jsem s pozdravem

Alexander a Narzulla

Názory a vztahy
z našich slibů