Svatba na Bali - zpráva z jedinečného obřadu Beaty a Marcina

Img 164
{

"Beru tě Marta, Marcine, abych byl mým milovaným manželem, slibuji, že tě budu milovat a opatrovat, abych tě ctil a vážil si, že tě budu sdílet a utěšovat, v nouzi a v hojnosti, dokud budeme oba žít ..."

Cestovali jsme 12000 XNUMX km od svých rodných měst, rodin a přátel, abychom si mohli za zcela neobvyklých okolností říci svátostné „ANO“.

Tento zvláštní den měl být výhradně pro nás.

Tuto možnost jsme hned vyloučili tradiční polská svatba s pozváním spousty hostů a zábavou, která trvá až do rána. Tento zvláštní den měl být výhradně pro nás. Při hledání na internetu jsme narazili na jednu z nabídek cestovní kanceláře Victoria Travel z Varšavy s názvem „Svatba v zahraničí“. Ve stejný den jsme kontaktovali paní Victoria Iwanowskou. Nejprve jsme měli problém s výběrem místa naší svatby, ale brzy jsme si uvědomili, že naším hlavním kritériem byly povětrnostní podmínky. A tímto způsobem jsme 29. července 2013 přistáli na letišti na Bali.

Po opuštění jsme zažili skutečný kulturní šok. Narazili jsme na stovky skútrů, všudypřítomný hluk, davy lidí a neustálý řev rohů. V našich myslích začala klíčit myšlenka, neměli jsme si spletit letadla? Efekt překvapení měl naštěstí krátkodobý účinek. Byli jsme v hotelu vítáni jako novomanželé, i když jsme v té době ještě nebyli manželé. Bylo to však tak hezké, že jsme přeskočili jakékoli další vysvětlení. V následujících dnech jsme ochutnali balijskou kuchyni, poznali kulturu a „flákali“. Tento stav trval do 5. srpna.

Den naší svatby na Bali vypadal přesně tak, jak jsme si ho vysnili, tj. Pláž, šumící oceán, slunce prorážející mraky a jen my. Žena s bydlištěm na Bali všechno zapnula. Během posledních dvou týdnů naší dovolené jsme dorazili do všech koutů Bali, ochutnali všechny druhy balijských jídel a obecně si užívali slunce.

Bohužel všechno dobré musí skončit. Zbývá nám však mnoho šťastných vzpomínek.

Názory a vztahy
z našich slibů