Církevní svatba v zahraničí

Mnoho párů sní o krásné církevní svatbě v zahraničí. Podle církevního práva se církevní svatba může konat pouze v kostele, proto vám nabízíme obřady v krásných, okouzlujících kostelech. Některé destinace (například Mauricius) vám dokonce umožňují vdávat se před polským knězem!

Zanzibar
od
2300 USD
pro pár

Svatba na Zanzibaru

Proč doporučujeme svatbu na Zanzibaru? Absolutně okouzlující, jedinečná a ohromující příroda, krásné, široké, bílé pláže pro civilní a církevní svatby a malajské obřady.
Civilní svatba v Kefalonii
od
1650 EUR
pro pár

Svatba v Kefalonii

Kefalonia je největší z Jónských ostrovů. Je známý pro jednu z nejkrásnějších pláží na světě, Myrtos. Je to ostrov, kde i přes masovou turistiku stále můžete narazit na panenské zákoutí a užít si skutečně řecký každodenní život.
Svatba na Madeiře
od
1810 EUR
pro pár

Svatba na Madeiře

Madeira je malebný ostrov v Atlantiku, známý jako Zelená zahrada. Potěší zeleň, výhledy na útesy a oceán.
43021_8
od
2099 EUR
pro pár

Svatba na Kypru

Kypr jsou především krásné písečné pláže. Existují jak rušná letoviska, tak místa ideální pro klidnou dovolenou. Pro aktivní lidi nabízí ostrov řadu památek z různých historických období. Doporučujeme navštívit národní park Cape Greco. Milovníky přírody jistě ohromí úžasné útesy a zátokové pláže. Rozmanitá krajina vám umožní vychutnat si pobřežní i horskou krajinu.
041fd9be947ed3e02159814d9716d13b
od
1950 EUR
pro pár

Svatba na Seychelách

Seychely přitahují svými písečnými plážemi a bujnou vegetací, které lze mimo jiné vidět v národním parku Praslin. Seychely jsou také lahůdkou pro potápěče, protože právě zde se nachází největší korálový atol a čisté, světlé pláže jsou ideální pro vodní sporty a odpočinek na slunci.
Maxresdefault
od
1650 EUR
pro pár

Svatba na Mauriciu

Mauricius je často volen kvůli kráse okolí, čistým a nedotčeným plážím. Nabízí vysoký standard služeb za rozumné ceny.
Tenerife2000ST
od
1700 EUR
pro pár

Svatba na Tenerife

Tenerife je jedním z Kanárských ostrovů nacházejících se v Atlantiku. Je to celoroční turistická destinace. Můžete zde trávit čas aktivně prohlížením památek a odpočinkem.
Místa svatebních míst Forever Sicily 2
od
3100 EUR
pro pár

Svatba v Itálii

Itálie je slunná, oblíbená destinace, vybírána hlavně kvůli zajímavým památkám, krásnému počasí a velmi dobré kuchyni. Nabízíme mnoho míst, ale doporučujeme zejména naše oblíbené - Sicílii a Toskánsko.
Mgarr Malta Panorama z Gnejna Bay Nejkrásnější pláž na Maltě při západu slunce s krásnou barevnou oblohou a zlatými skalami převzatými z Ta Lippija Shutterstock_662879173
od
2450 EUR
pro pár

Svatba na Maltě

Malta je skvělým místem pro letní dovolenou, ale také velmi atraktivní díky svatebním lokalitám. Kromě toho, že si nevěsta a ženich užívají, mohou se vydat na romantickou plavbu, aktivně trávit čas vodními sporty, relaxovat na plážích a užívat si slunce.
Shutterstock_764972821 2200x880
od
1250 EUR
pro pár

Svatba v Chorvatsku

Chorvatsko je destinací obzvláště populární mezi Poláky. Nachází se na pobřeží Jaderského moře. Jeho malebnost, křišťálově čistá voda a balkánské podnebí jsou dokonalou kombinací pro dovolenou a nezapomenutelnou svatbu v krásném romantickém prostředí.