Splňujeme sny každý den

Svatba a hostina v dobách COVID

10 sierpnia 2020 | LP, Zprávy

V posledních dnech se v médiích objevily zprávy o velkém počtu infekcí COVID během svateb. Mají novomanželé organizující v tuto dobu svatbu a hostinu příležitost chránit svou rodinu a příbuzné před rizikem a zároveň oslavit nejkrásnější den v jejich životě? Myslíme si to! Místo svateb v Polsku svatba v zahraničí? Během posledních tří měsíců mnoho nevěst a ženichů bojovalo s dilematem, co dělat v současné situaci s plánovaným svatebním obřadem a recepcí, [...]

Poslední dny byly plné mediálních zpráv o velkém počtu infekcí COVID během svateb. Mají novomanželé organizující v tuto dobu svatbu a hostinu příležitost chránit svou rodinu a příbuzné před rizikem a zároveň oslavit nejkrásnější den v jejich životě? Myslíme si to!

Místo svateb v Polsku svatba v zahraničí?

Během posledních tří měsíců mnoho nevěst a ženichů bojovalo s dilematem, co dělat v současné situaci s plánovaným svatebním obřadem a recepcí, které se měly uskutečnit letos. Polská tradice velkolepých svateb s velkým počtem hostů zde rozhodně nepomůže - i když bude Mladý pár povzbuzovat své hosty k udržení společenského odstupu a nošení masek, je obtížné kontrolovat chování všech hostů během velkolepé svatby. Mladé páry proto často stály před dilematem: zda pozvat rodinu a přátele s vědomím, že existuje riziko infekce COVID, nebo k tomuto datu obřad zcela opustit.

Někteří z Mladých párů obřad odložili, protože se obávali, že například babička nepřijde a nebude možné ji uspořádat tak, jak si přáli. Často se ukázalo, že pozdější schůzky již byly přijaty. Některé mladé páry zrušily svatbu nebo se rozhodly uspořádat skromnou oslavu. Je možné mít pohádkovou svatbu na vysněném rande, aniž byste odhalili svoji babičku a ušetřili náklady? Představte si, že byste se vzali na jedné z úžasných pláží v Řecku nebo na Kypru - na ostrově lásky, na Madeiře - na ostrově věčného jara nebo v kombinaci s líbánkami v ráji na Zanzibaru ...

Nižší cena

Terasa 5Organizace svatby v zahraničí určitě bude levnější řešení než organizace fantastické svatby pro spoustu hostů. Často během svateb chceme našim hostům poskytnout mnoho atrakcí, které nejsou nejlevnější, a přiznejme si to, někdy rodina trvá na tom, že někoho pozve „protože je to vhodné“. Svatba v zahraničí nám dává příležitost vdávat se ve společnosti, kterou chceme, a zároveň zůstává nezapomenutelným zážitkem a zároveň líbánkami. Můžete tedy zabít dva ptáky jedním kamenem a uspořádat tak dlouho očekávanou svatbu a líbánky v jednom rozpočtu.

Záruka počasí

Turistické cíle, kde pořádáme svatby, jsou místa, kde je pravděpodobné, že bude dobré počasí. Samozřejmě, jak to je v životě, někdy slunce, jindy déšť, ale riziko mnoha hodin srážek je mnohem nižší než v Polsku. Kromě toho krásné výhledy a vitamin D zvyšují pocit štěstí v této zvláštní době.

Bezpečnost

Pro každou nevěstu a ženicha je důležitá bezpečnost jak pro ně, tak pro jejich blízké, a proto je oslava v menší skupině určitě velmi dobrým nápadem. Jsme si vědomi toho, že mnoho příbuzných Nevěsty a ženicha by rádi viděli a slyšeli, jak se slib manželství skládá. V éře moderních technologií organizujeme na vyžádání online přenos této důležité události a rodina a přátelé mohou novomanželům popřát v hojném počtu 🙂

Unikátní

Svatba v zahraničí je jistě jedinečná událost a mnoho lidí právě takový obřad závidí. Nebo možná někoho inspirujete, stejně jako naše páry? Manželské sliby přijaté při západu slunce, svatební focení na krásné písečné pláži nebo oslava po obřadu na palubě jachty jsou jen některé z mnoha úžasných možností.

A co hosté a svědkové?

Někteří nevěsta a ženich se rozhodnou vzít své svatební hosty do zahraničí na své vlastní náklady. Častěji však povzbuzujeme nevěstu a ženicha, aby nabídli svým přátelům a rodině společný prázdninový výlet! Tímto způsobem si hosté hradí cestu sami a každý si může společně užít svatbu v zahraničí a poté během prázdnin relaxovat. Pokud se rozhodnete odejít pro nás dva, zajistíme na místě svatební svědky.

Online vysílání pro rodinu

Svatba, která se koná v zahraničí, lze vždy vyslat online do Polska. Mladé páry dostanou příležitost uskutečnit takové vysílání pro svou rodinu a příbuzné. Někteří dokonce pořádají „online oslavu“ - audio-video spojuje pomocí technologie několik míst: svatbu nevěsty a ženicha, domov rodičů, přátel a příbuzných. V dnešní době je technologie pomoc, nikoli bariéra - za správný přenos přebírá odpovědnost organizátor svateb.

Následujte své sny

Nestojí za to vzdát se svých snů, protože jejich splnění máte na dosah ruky. Svatba v zahraničí je jedinečná oslava s mnoha výhodami. Kombinace vdávání a relaxace je nabídka, kterou nemůžete odmítnout. Rádi vám pomůžeme s výběrem nabídky, která splňuje očekávání každé nevěsty a ženicha. Každá z nabídek cestovní kanceláře Victoria Travel je šitá na míru a všechny podrobnosti zájezdu a svatby jsou sjednávány individuálně podle přání a snů nevěsty a ženicha. Nedovolme, aby pandemie zničila všechny plány a touhy!

20157279_1376673512386791_1949617133830375425_o

Vyhledejte nabídku

Pošlete svůj dotaz

zaregistrovat

Názory a vztahy
z našich slibů