Royal Island Resort & Spa ***** - svatba na Maledivách


Ačkoli na Maledivách je možná pouze symbolická svatba, je stále oblíbeným cílem, zvláště pokud je vaším cílem romantická líbánky ve stínu palem. Je to skutečný ráj na zemi, kde čisté, světlé pláže s tyrkysovými vodami, růžovými mušlemi a zelenými palmami vytvářejí skutečně báječnou tropickou krajinu, právě včas na krásné svatební setkání. Množství mořského života, vraků a korálových útesů láká potápěče - výlet lze kombinovat s potápěčským safari.

Na Maledivách není možné získat civilní nebo církevní svatbu, ale tento výlet lze kombinovat s výletem na Srí Lanku, kde se může konat civilní svatba.
svatba na MalediváchExkluzivní hotel skládající se z domů obklopených tropickou vegetací, patřících do renomovaného řetězce Villa Hotels. Perfektní volba pro luxusní a romantickou dovolenou.

umístění
Hotel se nachází na ostrově Horubadhoo, který je součástí atolu Baa, obklopen krásným korálovým útesem a tyrkysovou lagunou. Mezinárodní letiště Male je vzdálené 110 km. Transfer do hotelu trvá hydroplánem přibližně 45 minut.

zařízení
Dvě restaurace: Maakamaa s výhledem na oceán, částečně pod širým nebem a Raabondhi u pláže (specialita: mořské plody, grilovaná jídla), XNUMX/XNUMX Palm Terrace, bar u bazénu, hospoda, obchodní centrum, lékařská pomoc, prádelna, obchody, společenské hry.

pokoje
Hotel má 150 pokojů Deluxe Beach Villa (32 m2). Vily jsou vybaveny: terasou s lehátky (výhled na oceán), individuálně nastavitelnou klimatizací, ventilátory, koupelnou (vana, sprcha, bidet, fén), venkovní sprchou, telefonem, satelitní TV, videem, minibarem, trezorem, připojením k internetu internet, kávovar / čajovar. Je také možné rezervovat prezidentskou vilu (203 m2).

Stravování
HB: Snídaně a večeře formou bufetu.

FB
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

All inclusive
Snídaně, oběd a večeře formou bufetů s nápoji, džusy, místním alkoholem, pivem, vínem, koktejly, občerstvením, dorty, odpolední káva / čaj. V rámci all inclusive nabízí hotel zdarma některé sporty (včetně tělocvičny, tenisu, stolního tenisu, squashu, kulečníku, volejbalu, basketbalu, badmintonu), využití vířivky, sauny a vany a 2 volitelné exkurze: a plavba na nedaleký atol a noční rybolov.

Sport a zábava
Malebně umístěný bazén, kulečník, tenisový kurt, squash, aerobik, sauna, tělocvična, stolní tenis, volejbal, basketbal, badminton, hlubinný rybolov, lodě, katamarány, vodní lyže, vodní skútry, plachetnice, banán, loď se skleněným dnem, windsurfing, kitesurfing, potápění. Hotel má elegantní lázeňské centrum s kosmetickým salonem (péče a relaxační procedury, masáže, ajurvéda) a Delphi Center (kurzy PADI a SSI, dvakrát denně loď s instruktorem pro potápění). Diskotéka, živá hudba, umělecká vystoupení.

Pro děti
Dětský brouzdaliště, dětské menu, zábavní program, hlídání dětí (za poplatek), dětská postýlka, autosedačka.

Uwagi
Uvedené ceny jsou kalkulovány pro průměrné ceny letenek, platné po dobu platnosti ceníku. Pokud není možné rezervovat letenky v přijatých tarifech, může se změnit konečná cena akce. Jakákoli další platba podléhá schválení zákazníka. Odlet je možný kdykoli a z jakéhokoli letiště, včetně zahraničních letišť. U pobytu do 30 dnů se vízum nevyžaduje. Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. Po příletu - na letišti obdržíte do cestovního pasu razítko zdarma. Je zakázáno vnášet alkohol.
Vzhledem k omezení nočních letů mezi atoly mějte na paměti, že hydroplán z Malé do hotelu jezdí od 07:00 do 16:00. U příjezdů do Malé po 15:30 je třeba s transferem počkat do rána. Hydroplán z hotelu do Malé jezdí od 06:30 do 15:30. U večerních a nočních odjezdů je nutné počkat buď v Malé nebo v hotelu Paradise Island (podle dostupnosti).

Galerie.

Galerie. Victoria a Adam se vzali na Maledivách