Paradise Island Resort & Spa **** - svatba na Maledivách


Ačkoli na Maledivách je možná pouze symbolická svatba, je stále oblíbeným cílem, zvláště pokud je vaším cílem romantická líbánky ve stínu palem. Je to skutečný ráj na zemi, kde čisté, světlé pláže s tyrkysovými vodami, růžovými mušlemi a zelenými palmami vytvářejí skutečně báječnou tropickou krajinu, právě včas na krásné svatební setkání. Množství mořského života, vraků a korálových útesů láká potápěče - výlet lze kombinovat s potápěčským safari.

Na Maledivách není možné získat civilní nebo církevní svatbu, ale tento výlet lze kombinovat s výletem na Srí Lanku, kde se může konat civilní svatba.
svatba na MalediváchTropický ráj na konci světa. Okouzluje svou jedinečnou architekturou, stylovými interiéry a romantickými zákoutími uprostřed svěží přírody. Hotel patří do renomovaného řetězce Villa Hotels.

umístění
10 km od mezinárodního letiště Male na ostrůvku Lankanfinolhu, který je součástí atolu Severní Male. Tento svěží ostrůvek je necelý kilometr dlouhý a 230 metrů široký, obklopený širokou bílou pláží a nádhernou lagunou. Transfer z letiště trvá přibližně 20 minut motorovým člunem a je k dispozici kdykoli během dne.

zařízení
Hlavní restaurace, italská restaurace s panoramatickým výhledem na oceán, kavárna (24 h), hlavní bar (24 h), plážový bar u centra vodních sportů, restaurace Furumathi u laguny s venkovní terasou (rybí specialita), japonský bar, obchody , Wi-Fi ve vstupní hale, internetový koutek, obchodní centrum s konferenční místností, ordinace, prádelna.

pokoje
Hotel má 282 elegantních pokojů, většinou Superior Beach Bungalow (26 m2). Všechny jsou vybaveny vkusným ratanovým nábytkem, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem, kávovým / čajovým setem, trezorem, elegantní koupelnou (vana, fén, bidet, venkovní sprcha). Před každým bungalovem je krásná terasa s lehátky (výhled na oceán). Lze si zarezervovat větší a luxusnější pokoje Water Villa (77 m2) a Haven Villa (80 m2) ve stylu laguny. Tyto pokoje jsou k dispozici jako XNUMXhvězdičkové ubytování The Haven at Lankanfinolhu.

Stravování
HB - snídaně a večeře formou bufetu.
FB - snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
All Inclusive - snídaně (07.30-09.30), oběd (12.30-14.00) a večeře (19.30-21.00) ve formě bufetů s nápoji, místním alkoholem, pivem, vínem, koktejly, občerstvením, dorty, odpolední káva / čaj . V rámci all inclusive nabízí hotel zdarma některé sporty (včetně tělocvičny, tenisu, stolního tenisu, squashu, kulečníku, volejbalu, basketbalu, badmintonu), využití vířivky, sauny a lázní a 1 volitelnou exkurzi - noční rybolov.

Sport a zábava
Pěkný bazén přímo na pláži, vířivka, badminton, kulečník, 2 tenisové kurty, stolní tenis, squash, plážový volejbal, basketbal, sauna, turecká lázeň, tělocvična, krásné lázeňské centrum s masážními místnostmi a místnostmi pro ošetření (aromaterapie, ajurvéda, masáže, ošetření) kosmetické). V hotelu se nachází Centrum vodních sportů Villa - kurzy potápění PADI (každá úroveň), půjčovna vybavení, expedice, potápění, plachetnice, katamarány, vodní lyže, vodní skútry, windsurfing, kitesurfing, loď se skleněným dnem, expedice velkých ryb, parasailing. Folklórní večery, živá hudba, diskotéka, plavby, výlety, večerní a noční rybolov.

Pro děti
Dětské brouzdaliště integrované s bazénem, ​​dětské hřiště, dětské menu, pravidelně zábavný program, chůva (za poplatek), dětská postýlka, vysoká židle.

Galerie.

Galerie. Victoria a Adam se vzali na Maledivách