La Reserve Hotel **** - Svatba na Seychelách

Seychely lákají novomanžele svými písečnými plážemi a bujnou nedotčenou vegetací, kterou můžete vidět mimo jiné v národním parku Praslin. Seychely jsou také lahůdkou pro potápěče, protože zde najdeme největší korálový atol a čisté, světlé pláže jsou ideálním místem pro vodní sporty a odpočinek na slunci.

Na Seychelách můžeme pořádat civilní i církevní svatby. Mezi nabízenými místy je kostel, pláž a oblast tropických lesů.
Svatba na SeycheláchPoloha La Reserve Hotel se nachází na pláži ve městě Ostrov Praslin, v blízkosti je Pláž Anse Volbert, Pláž Grand Anse a Pláž Anse Lazio. Hotel s lázeňskými službami má ve svém okolí i další zajímavosti, jako jsou například Přírodní rezervace Vallee de Mai a Pláž Cote D'Or.

Popis objektu:
Charakter hoteluHotel ve městě Ostrov Praslin má soukromou pláž. V hotelu La Reserve Hotel se lze stravovat v restauracích (celkem 2 restaurace). Hosté si mohou vychutnat nápoje v jednom z těchto barů: 3 bary / společenské místnosti, plážový bar, bar u bazénu a bar u bazénu. Pokojová služba je k dispozici pouze po omezenou dobu. Hotel podává každé ráno snídani (za poplatek). Místem, kde je lze jíst, je restaurace. K rekreaci slouží venkovní bazén, bazén pro děti a fitness centrum. K lázeňským zařízením patří péče o obličej a kosmetické služby. V tomto 4hvězdičkovém hotelu je obchodní centrum a nabízí konferenční místnost, personál technické podpory a obchodní služby. Bezdrátové připojení k internetu (za příplatek) je k dispozici ve veřejných prostorách. Poskytované služby zahrnují svatební služby a pomoc s prohlídkou. Samostatné parkování je zdarma. Mezi další zařízení tohoto viktoriánského hotelu patří prádelna.

pokoje:
Pokoje mají balkon. Pohodlí při spánku zajišťuje třívrstvá plachta. Individuálně zařízené a zařízené pokoje zahrnují psací stůl. K dispozici je kávovar / čajovar a minibar. V koupelnách je vana s hlubokou vanou a hlavami dešťové sprchy. Zahrnuje také dvojité umyvadlo, bidet a zrcátko na líčení / holení. Wi-Fi připojení je k dispozici za poplatek. Na pokojích je k dispozici kromě trezorů také telefon s přímým voláním. K dispozici je satelitní TV. K dispozici jsou také klimatizace a stropní ventilátory. Hosté mohou požádat o masáže na pokoji, žehličku / žehlicí prkno a další ručníky / ložní prádlo. Každý den je poskytována služba rozestlání a úklid pokojů. Pokoje jsou nekuřácké.

Stravovací služby:

Jetty restaurace - Tato restaurace s výhledem na oceán nabízí snídaně a večeře. Hosté si mohou objednat nápoje v baru. Rezervace je nutná.

Restaurace William Pool - restaurace u bazénu, která podává pouze oběd. Hosté si mohou objednat nápoje v baru. K dispozici je dětské menu. Restaurace nabízí odpolední čaj, rezervace je nutná.

K dispozici je pokojová služba (omezená doba).

V areálu se nachází venkovní bazén a dětský bazén. K rekreaci slouží také vířivá vana. soukromá pláž a fitness centrum.

Svatební balíček

- výzdoba obřadního místa palmovými listy a květinami (pro hosty z HB zdarma)
- láhev sektu (pro hosty s HB zdarma)
- svatební dort (pro hosty z HB zdarma)
- speciální večeře (mořské plody) a láhev vína (zdarma pro hosty s HB)
- Péče o svatební koordinátorku na Seychelách (zdarma pro hosty z HB)
- Platba za svatbu v zahraničí
- Vyřizování formalit v kancelářích na Seychelách
- Poplatek za oddací list a další kopii
- 2 svědci (pokud přijdete sami)
- Pojištění cestovní kanceláře
- Základní cestovní pojištění
- Vyplnění formalit pro svatbu bude platné v Polsku, včetně Apostille ex offo na Seychelách *
- Zásilka oddacího listu po Apostile na vámi uvedenou adresu

* Svatební list bude platný dle Podle polského práva je třeba to nahlásit matričnímu úřadu v místě bydliště a zaregistrovat to.

Doplňkové služby:
- kytice pro nevěstu - 71 EUR
- svatební kytice pro nevěstu - 89 euro
- květina ve vlasech pro nevěstu - 37 EUR
- knoflíková dírka pro ženicha - 10 euro
- svatební dort - 47 euro
- dvoupatrový svatební dort - 2 EUR
- dvoupatrový svatební dort - 3 EUR
- teplé / studené sendviče (na osobu) - 16 eur
- láhev šampaňského - od 79 EUR do 257 EUR
- sekt - 28 eur
- alkoholický ovocný punč - 13 euro
- nealkoholický ovocný punč - 9 eur
- 80 fotografií na CD - 289 euro
- film na DVD - 378 EUR
- živá hudba (místní hudebník) - 284 eur
- živá hudba (skupina) - 441 EUR

Hotelová galerie.