Kontaktovat

Jak vám můžeme pomoci?

Odesláním formuláře nám poskytujete své osobní údaje a souhlas s jejich zpracováním, abychom pro vás připravili nabídku a použili je pro další kontakt s vámi, včetně zasílání korespondence nabídkové povahy. Poskytnutí vašich údajů je dobrovolné. Vaše údaje nebudou sdíleny s třetími stranami. Subjektem, který zpracovává vaše osobní údaje, je cestovní kancelář Victoria Travel Victoria Iwanowska se sídlem ve Varšavě, ul. Puławska 117a. Další informace o našich zásadách ochrany osobních údajů najdete na webových stránkách www.VictoriaTravel.pl/vt/polityka-prywatnosci/

Zavolejte nám:

+48 22 614 0000

Poslat e-mailem:

kontakt@slubzagranica.pl

Navštiv nás:

Victoria Travel
ul. Puławska 117a
02-707 Varšava

Pracovní hodiny:

od pondělí do pátku
10: 00 - 18: 00

Někdy zůstaneme „trochu“ déle nebo při zvláštních příležitostech si můžeme domluvit schůzku o víkendu. Kontaktujte nás prosím předem a domluvte si schůzku mimo pracovní dobu.

Jak můžeme pomoci?

Cestovní agentura Victoria Travel byla založena v roce 2002. Snažíme se pro každého vyberte nabídku, která splní vaše očekávání. Z tohoto důvodu pozorně nasloucháme tomu, jak by to mělo vypadat snová svatbanebo dovolenou snů a my se snažíme připravit pro každého návrh, který splní specifické požadavky.

Podporujeme individuální a skupinové výlety, incentivní a incentivní výlety pro společnosti. Tvoříme krátké i dlouhé cesty.

Činnosti organizátora cestovního ruchu

Cestovní agentura Victoria Travel je zapsána v Registru organizátorů cestovního ruchu a turistických agentur Mazovského vojvodství pod číslem 1708.

Číslo pojistné záruky poskytnuté společností Signal Iduna - M517583

Záruční částka je 1 064 275.00 PLN.

Kancelář se nachází ve Varšavě, v Mokotowě, vchod je přímo z ulice Puławska, nad dveřmi je vývěsní štít. Nejbližší zastávka je Bukowińska 50m, metro Wilanowska 500m. Parkovat můžete zdarma před kanceláří.