Nejčastější dotazy

Oženit se je příliš důležité na to, abychom ignorovali vaše pochybnosti. Rádi vše vysvětlíme a poskytneme vám spolehlivé informace. Rovněž vám doporučujeme klást vlastní otázky. Každý pár je jiný a pro každý pár jsou důležité mírně odlišné aspekty. Naším cílem je uspořádat svatbu v zahraničí, která splní vaše sny, doporučujeme vám přečíst si odpovědi na nejčastější dotazy:
Mohou s námi přijet svatební hosté, například na 3 dny?

Ve většině směrů je to možné, ale často jsou cesty na 7 nocí na charterových letech levnější než na 3 dny, na pravidelných letech vám doporučujeme porovnat. Někdy se naše páry rozhodnou zůstat po dobu 2 týdnů a jejich hosté je doprovázejí pouze první týden.

Změní se cena, pokud vezmeme své svědky a hosty s sebou?

Cena se může zvýšit pouze za doplňky, jako je doprava na místo konání svatby, dort, sklenka vína nebo občerstvení. Samotný svatební balíček platí pouze Nevěsta a ženich.

Můžete přeložit naše dokumenty (a poté svatební potvrzení) do jakéhokoli jazyka, např. Angličtiny, španělštiny, indonéštiny? Je to již zahrnuto v ceně? Pokud ne, kolik to stojí?

Spolupracujeme s profesionálními soudními překladateli, kteří překládají do všech jazyků světa. U některých balíčků je takový překlad již zahrnut v ceně, je jasně popsán v součástech svatebních balíčků. Pokud takový překlad není zahrnut v ceně balíčku, na vyžádání vypočítáme cenu v závislosti na jazyce a termínu překladu.

Kdy nejpozději vám mohu svěřit překlad dokumentů a formalit souvisejících s apostilou?

Potřebujeme 2 týdny, abychom to udělali klidně, ve výjimečných případech je to možné rychleji, za příplatek

Toto je moje druhá svatba. Musím předložit kopii rozhodnutí o rozvodu, bez ohledu na to, kde se vdávám?

V některých zemích kopie rozhodnutí o rozvodu není vyžadována. Za každý kurz vám zašleme konkrétní seznam požadovaných dokumentů. V některých zemích například stačí pouze rodný list.

Jaké dokumenty si musím připravit před odjezdem do zahraničí? Potřebuji doklad potvrzující, že neexistují žádné kontraindikace pro uzavření manželství v zahraničí?

Za každý kurz vám zašleme konkrétní seznam požadovaných dokumentů. V některých zemích například stačí pouze rodný list.

Mohu se oženit v jiném hotelu / na pláži, než navrhujete?

Zašlete prosím konkrétní dotaz, rádi tuto možnost ve vaší zemi zkontrolujeme.

Kde se koná svatební obřad v zahraničí?

Ve většině zemí máme na výběr z několika míst - na pláži, v zahradě, na zámku, v kostele….

Máme na svatbě tutora?

Ano, samozřejmě, existuje místní svatební koordinátor, který zajistí, že váš den bude bez stresu a zvláštního.

Děsí nás formality, musíme předložit spoustu dokumentů, abychom mohli uspořádat svatbu v zahraničí?

Uvolněte se, budeme s vámi 😃 V různých zemích jsou vyžadovány různé dokumenty, v některých potřebujete pouze rodný list, spolu s nabídkou zasíláme seznam požadovaných dokumentů

Bude naše svatba v zahraničí platná v Polsku?

Ano, pomáháme našim párům se všemi formalitami, „vedeme je ručně“ jak před odjezdem, tak během svatby a po jejich návratu. Dokumenty legalizujeme, aby byly platné v Polsku.

Zajišťujete obnovení přísahy?

Ano, organizujeme také obnovení přísahy, jubilea a výročí.

Jaké údaje potřebujete k přípravě nabídky?

Chcete-li připravit nabídku zahrnující turistický balíček (let, ubytování, stravování) a svatební balíček přizpůsobený vašim očekáváním, uveďte následující informace:

 • počet osob (jedou nevěsta a ženich sami, s dětmi - věk dětí, se svědky, hosty atd.)
 • Plánujete civilní, církevní, konkordátovou nebo symbolickou svatbu?
 • místo konání svatby, které zvažujete
 • místo odletu
 • plánované datum svatby a preferovaný počet nocí na místě

Čím více budete psát o svých očekáváních, tím lépe. Proto vám doporučujeme, abyste psali například o rozpočtu, do kterého se chcete vejít, ať už chcete polského kněze, o vlastnostech vašeho vysněného hotelu, o preferované formě jídla.

Polská svatební služba v zahraničí: je to možné?

Polská svatební služba v zahraničí je pro mnoho klientů důležitým prvkem. Kontakt s naší kanceláří je v polštině, pokud nemáte jiné potřeby. Kdykoli je to možné, snažíme se pro vás zajistit tlumočníka. Mezi naše nabídky navíc patří mimo jiné:

 • Polsky mluvící svatební koordinátor,
 • Polský kněz,
 • Složená přísaha v polštině atd.
Je možná svatba v kostele na pláži?

Civilní nebo symbolická svatba se může konat na pláži, v zahradě nebo na jiném místě zvoleném nevěstou a ženichem. Církevní svatbu lze slavit pouze v kostele (před několika lety papež změnil předpisy a celosvětovou církevní svatbu lze uskutečnit pouze v kostele). Proto páry, které se rozhodnou uzavřít sňatek v kostele, obvykle nejprve získají krásné venkovní civilní manželství, po kterém následuje církevní svatba v kostele.

V jakém rituálu organizujete své svatby?

Nejčastěji pořádáme civilní a církevní svatby v římskokatolickém obřadu. Pořádáme také symbolické svatby. Můžeme uspořádat pravoslavné a protestantské svatby na zvláštní žádost. Jsme otevřeni i dalším možnostem: jsme ochotni podniknout něco nového.

Jaké dokumenty jsou nutné k uzavření manželství?

Seznam dokumentů potřebných k uzavření svatby závisí na předpisech dané země a zvoleném typu svatby. Na základě těchto informací vám zašleme kompletní seznam e-mailem. Pokud dokumenty vyžadují soudní překlad, můžeme se touto záležitostí zabývat také vaším jménem.

Poskytujete komplexní služby?

Vždy poskytujeme komplexní a kompletní servis. Samozřejmě si můžete vybrat, které komponenty naší nabídky chcete použít. Naše kancelář je licencovaným turistickým organizátorem, má všechna příslušná oprávnění, certifikáty a pojištění podnikání. Máme důvěryhodnou síť dodavatelů a obchodních partnerů, jako jsou profesionální svatební koordinátoři, vysoce kvalitní hotely, soudní překladatelé, fotografové, kteří budou dělat svou práci perfektně, aby byla vaše svatba dokonalá.

Jak rychle můžete uspořádat naši svatbu?

Doporučujeme vám rezervovat si předem, pak máme na výběr z více možností. Jak rychle můžeme zařídit svatbu v zahraničí, záleží hlavně na místě. Existují pokyny, kde jsou dokumenty vyžadovány více než dva měsíce předem, existují také místa, kde můžeme vaši svatbu zorganizovat jen za jeden měsíc, ve výjimečných případech dokonce do 2 týdnů.

Můžeme vzít děti, svědky a rodiče na svatbu?

Samozřejmě: vždy je možné přivést další hosty, svědky, rodiče. Ve fázi přípravy nabídky pro vás se ptáme na vaše očekávání a připravíme vhodnou nabídku, která zahrnuje i pobyt hostů. Pokud cestujete ve větší skupině, můžeme také uspořádat společné aktivity, jako jsou volitelné exkurze. Na některých místech můžeme také uspořádat skromnou svatbu nebo slavnostní večeři pro nevěstu a ženicha a jejich blízké.

Zajistíte fotografa atd.?

Můžete si objednat svatební balíček s vybranými svatebními službami. Mohou zahrnovat například: dekorace, květiny, kytice, vizážisty, fotografy, živou hudbu, dorty, ohňostroje, taneční show, květinové věnce, soudní překlad potřebných dokumentů, polský kněz, polský nebo anglický svatební koordinátor, maséři , svědci (pokud jedete pouze dva), slon jako účastník svatební schůzky, fakultativní výlety. Na veškeré konkrétní dotazy rádi odpovíme e-mailem.

Je církevní svatba možná v zahraničí?

Samozřejmě. Církevní svatba v zahraničí je možné ve vybraných destinacích, jako je Madeira, Kypr, Chorvatsko, Mauricius, Bali, Dominikánská republika, Tenerife atd. Seznam destinací, ve kterých je možné uspořádat církevní svatbu, naleznete na tomto odkazu: církevní svatba v zahraničí. Na některých místech jako Mauricius lub KyprVáš obřad může vést i polský kněz.

Kolik stojí svatba v zahraničí?
 • Svatba v zahraničí je levnější než honosná svatba v Polsku.
 • Nejlevnější svatby v Řecku jsme provedli od 6.000 XNUMX PLN.
 • Svatba na exotickém místě bude stát od 15.000 XNUMX PLN.

Cena svatby v zahraničí závisí na mnoha ingrediencích a nabídku připravujeme vždy podle očekávání a možností mladých párů. Cenu ovlivňují zejména:

 • směr a ceny letenek vzduch - čím dále od Polska, tím dražší - ale ne vždy. Někdy je vyšší cena letenky kompenzována nižšími cenami služeb na místě
 • datum a délka pobytu - v hlavní sezóně budou nabídky samozřejmě nejdražší; 14denní pobyt bude dražší než 7denní pobyt
 • standard hotelu a jídlo - zajímavé je, že nabídky All Inclusive jsou často levnější než nabídky, když se mladí lidé rozhodnou využívat pouze externí restaurace
 • počet hostů - některé mladé páry jdou jen jako dva, jiné berou s sebou svou rodinu a přátele
 • Doplňkové služby vybere Young, např. lázeňské balíčky, výlety, plavby, kadeřnictví, fotograf atd.

Abychom mohli odhadnout cenu vaší vysněné svatby, budeme potřebovat nějaké informace. Napište nám nebo nám zavolejte a my připravíme návrh šitý na míru vašim schopnostem.

Názory a vztahy
z našich slibů