Eden Resort & Spa ***** - svatba na Srí Lance


Naši klienti se dobrovolně rozhodli pro Srí Lanku pro její skutečně tropické klima, safari a bujnou vegetaci. Kromě toho je to kulturně zajímavé místo, můžete zde obdivovat památky velkých civilizací, včetně obrazů a ruin paláce na nepoužívané sopce Sigiriya. Na Srí Lance je spousta památek. Někdy je to výlet spojený s Maledivy.

Na Srí Lance vám nabízíme organizaci civilního svatebního obřadu. Obřady, které jsme organizovali, byly krásné, barevné a nádherné.
svatba na Srí LanceLuxusní hotel pohádkově zasazený do houští tropické vegetace. Elegance, podmanivá architektura, krásný výhled, vyhlášené lázně, lahodná kuchyně (její šéf získal v roce 2011 titul největšího kulinářského umělce na Srí Lance!).

Pozice:
Hned vedle široké písečné pláže, 96 km od letiště, 55 km od Colomba, 3 km od města Beruwala.

Wyposażenie:
Prostorná reprezentativní hala s 24hodinovou recepcí, směnárna, butik, internetový koutek, obchod se suvenýry, restaurace Garden of Eden (bufety a a'la carte, srílanská, asijská a arabská kuchyně), restaurace Temtation (specialita: mořské plody) and fish), Cameleon Cafe (XNUMXh), Captain's Deck (lounge bar), Splash Pool Bar, Wine Cellar, Meeting Rooms, Laundry.

pokoje:

Nedávno kompletně zrekonstruovaný. Elegantní, teplé barvy, místní příslušenství, individuálně nastavitelná klimatizace, satelitní TV, rádio, telefon, minibar, trezor, koupelna s fénem, ​​sada kávy / čaje, balkon / terasa (výhled na oceán nebo do zahrady).
K dispozici jsou pokoje typu Superior, Deluxe, Super Deluxe, Paradise, Paradise Suite a Penthouse.

Prkno:
HB: Snídaně - All Inclusive bufety: Snídaně (07.00-10.00, bufety), oběd (12.30-14.30, bufety nebo a'la carte), večeře (19.00-21.30- bufety) v rajské zahradě, občerstvení a čaj s dortem v baru u bazénu, místní nápoje a alkohol (včetně domácích vín a sezónních ovocných džusů) v lounge baru (10.00 - 24.00) a v baru u bazénu (10.00-18.00)

Sport a zábava:
Malebně umístěný oválný bazén v zahradě se sluneční terasou, mostem a ostrůvkem s vířivkou, hřištěm na plážový volejbal, squashem, kulečníkem, vodním pólem, aerobikem, stolním tenisem, šipkami, badmintonem, hernou, exkluzivními, krásně navrženými lázněmi (reflexoterapie, aromaterapie, masáže, bylinné koupele, ajurvédské balíčky, sauna) s kosmetickým a kadeřnickým salonem. V centru vodních sportů Confifi Marine (4 km od hotelu): windsurfing, potápění, kajaky, vodní lyže, vodní skútry, lodě. Večer zábavní program s živou hudbou a folklórními představeními, karaoke. V hotelu se pořádají slavnostní svatební obřady.

Pro děti:
Samostatná část v bazénu, dětské hřiště, vysoké židle, dětské postýlky, pravidelně animace.

SVATEBNÍ BALÍČEK:

Bude to svatba vašich snů: šířící se palmy, modrá obloha, zvuk moře, pláž, vůně tropických květin a olejových lamp, exotická scenérie, srílanské družičky, tanečnice v tradičních barevných kostýmech, bubeníci, zdobení slon, manželský slib a pak romantický výlet lodí, večeře pod hvězdnou oblohou, okvětní lístky růží na povlečení a noci v krásné manželské místnosti. A to vše v jedinečném a elegantním hotelu Eden Resort & Spa, obklopeném tropickou vegetací a romantickou scenérií.

Svatební balíček BASIC zahrnuje:
- Registrační poplatek za svatební obřad
- Opatrovnictví velitele obřadů
- Balíček masáží v předvečer svatby
- Oddací list
- Láhev sektu pro pár během obřadu
- Dvouvrstvý dort
- Květiny a ovoce při příjezdu
- Svatební kytice pro nevěstu
- Svědci (v případě potřeby)
- 15minutová jízda na slonech
- 30minutové video obřadu na CD
- Zdobení obřadního místa
- Tradiční olivové lampy zdobené čerstvými květinami
- Tradiční požehnání skupiny srílanských dívek
- Dárek od hotelu
- Hodinu jízdy lodí
- ubytování v apartmánu v svatební noc (podle dostupnosti)
- 24 fotografií s albem (čekací doba minimálně 3 pracovní dny)

ROZŠÍŘENÝ svatební balíček za dalších 200 PLN na osobu k výše uvedenému balíčku:
- Tanečníci a bubeníci během obřadu
- Slavnostní večeře pro novomanžele v den jejich svatby
- Občerstvení pro 10 hostů během obřadu
- upgrade pokoje na svatební noc (podle dostupnosti)
- Balíček lázeňských procedur pro nevěstu a ženicha v předvečer svatby

požadavky:
Požadavky, které je třeba splnit, a doklady, které je třeba poskytnout k uzavření manželství na Srí Lance:
- Originál a kopie rodného listu s úředním překladem do angličtiny
- Osvědčení o rodinném stavu s úředním překladem do angličtiny (v případě rozvedeného / rozvedeného se vyžaduje rozvodové prohlášení s úředním překladem do angličtiny a vdova nebo vdovec musí předložit přeložený úmrtní list manžela)
- Kopie pasů a originálů pro kontrolu
- Pár musí být na místě alespoň 5 pracovních dnů před svatbou
- Kopie všech dokumentů musí být poskytnuty nejméně 30 dní před datem svatby
- Oba manželé musí být starší 18 let
- Obřady, které pořádáme, jsou sekulární, jsou to civilní svatby
- Dokumenty o manželství na Srí Lance jsou uznávány v Polsku
- Po návratu musí být doručeny do příslušného matričního úřadu
- Svatební obřady se neorganizují v sobotu, neděli a svátky

Pro cesty na Srí Lanku je nutné vízum. Vízum lze zakoupit přímo na letišti na Srí Lance nebo podáním žádosti o vízum prostřednictvím systému ETA (Electronic Travel Authorization). Chcete-li to provést, přihlaste se na webu www.eta.gov.lk (karta Použít). Zákazníci musí vyplnit všechna povinná pole. Cestující, který je držitelem kopie ETA, je oprávněn vstoupit na Srí Lanku do 90 dnů od data vydání. Na základě schválení ETA cestující obdrží - na letišti na Srí Lance - vízum pro dvojí vstup, platné po dobu 30 dnů od data překročení hranice.
Vízové ​​poplatky
- při registraci a uplatnění prostřednictvím systému ETA - 30 USD na osobu (je nutná registrace ETA, platba se provádí kreditní kartou prostřednictvím systému ETA)
- při registraci a odhlášení na letišti na Srí Lance - 35 USD na osobu (registrace v systému ETA není nutná, platba se provádí v hotovosti na letišti na Srí Lance)
Všichni cestující na Srí Lanku jsou povinni odložit na letišti Srí Lanka
- platný cestovní pas (minimálně 6 měsíců od data návratu)
- kopie schválení ETA (pouze pro registraci a platbu prostřednictvím systému ETA)
- zpáteční letenka
- odpovídající finanční zdroje (hotovost, kreditní karty, cestovní šeky)

Hotelová galerie.

Galerie. Jakub a Malwina, Anna a Mariusz, paní Katarzyna a její manžel Marta a Robert se vzali na Srí Lance