Proč s námi?

Splňujeme sny každý den

Victoria a Adam Iwanowski

Proč pořádáme svatby v zahraničí?

 

Naše velké dobrodružství s pořádáním svateb v zahraničí a romantickými líbánkami začalo ... u nás!

Před velmi dlouhou dobou (tj. V roce 2006) jsme se potkali a hned to zažehlo. Návrh trval šest měsíců a my jsme začali plánovat naši úžasnou svatbu a romantické líbánky. Victoria snila o krásné svatbě v kostele, letu ve svatebních šatech, aktivním zasedání v plném gala na pláži na Maledivách a procházce pro nevěstu a ženicha v Paříži. Hodně toho najednou, že? Nemožné? Jasně že můžeš!

Ukázalo se, že v Polsku neexistuje kancelář, která by byla schopna takový výlet zorganizovat! Neuvěřitelné, že? V té době Victoria provozovala svoji cestovní kancelář Victoria Travel po dobu 5 let. Rozhodla se tedy této výzvy chopit a navrhla by náš výlet snů sama. Byla to docela výzva! Fungovalo to úžasně!

Co se stalo?

  • lety v šatech nevěsty
  • svatební noc ve vile uprostřed oceánu na Maledivách
  • procházka po Paříži ve svatebních kostýmech a jízda k Eiffelově věži
  • žraločí potápění na maledivském safari
  • romantická fontána show v Dubaji s Celine Dion v pozadí
  • a konečně: bezplatná letenka od letecké společnosti pro vaši příští cestu.

To je ta nejpravdivější pravda! Celou zprávu z našich líbánek si můžete přečíst na našem webu http://wyprawy.victoriatravel.pl/malediwy

{
Po návratu do Polska jsme se postarali o profesionální organizaci svateb v zahraničí a líbánky. Děláme to už 14 let. Zorganizovali jsme více než 500 svateb v zahraničí a 1000 líbánek.

Dnes vám s potěšením a vzrušením můžeme pomoci splnit váš sen o svatbě a líbánkách, na který budete pamatovat po celý život!

PS. I po 14 letech jsme stále šťastně ženatí - což vám z celého srdce přejeme.

Victoria a Adam Iwanowski

Názory a vztahy
z našich slibů