Club Bentota **** - svatba na Srí Lance


Naši klienti se dobrovolně rozhodli pro Srí Lanku pro její skutečně tropické klima, safari a bujnou vegetaci. Kromě toho je to kulturně zajímavé místo, můžete zde obdivovat památky velkých civilizací, včetně obrazů a ruin paláce na nepoužívané sopce Sigiriya. Na Srí Lance je spousta památek. Někdy je to výlet spojený s Maledivy.

Na Srí Lance vám nabízíme organizaci civilního svatebního obřadu. Obřady, které jsme organizovali, byly krásné, barevné a nádherné.
Svatba na Srí LanceNa malebném ostrohu mezi vodami oceánu a řekou Bentota, přibližně 100 km jižně od Colomba a 60 km od letiště, dvěma plážemi. Jednou z atrakcí - díky neobvyklému umístění - je jízda lodí do hotelu.

zařízení
Elegantní uvítací sál s recepcí, směnárnou, bezdrátovým internetem, internetovou kavárnou, obchody se suvenýry a klenoty, zahradní restaurace s velkou terasou, romantická říční restaurace (místní i mezinárodní kuchyně), terasa s barem pod širým nebem, prádelna.

pokoje
146 elegantních a vkusně zařízených pokojů s místními dekoracemi; klimatizace, stropní ventilátor, koupelna se sprchovým koutem a fénem, ​​trezor, satelitní TV, mini lednička, telefon, stůl, terasa nebo balkon (výhled na oceán, řeku nebo do zahrady). 3 kategorie ubytování: bungalov superior, větší luxusní a nejpohodlnější apartmá. Možná rezervace rodinných pokojů. Maximálně jedna přistýlka v pokoji, pokud jsou v jedné místnosti ubytovány 4 osoby, dítě spí se svými rodiči.

Stravování
All Inclusive: snídaně (07.30-10.00), oběd (12.30-14.30) a večeře (19.30-21.30) formou švédských stolů, odpolední čaj (16.00-17.00; káva / čaj, dort), místní nealkoholické nápoje a likér v určených bary z. 10.00 do půlnoci.

Sport a zábava
Plavecký bazén se sluneční terasou, tenisový kurt (večer osvětlený), stolní tenis, plážový volejbal, šipky, kulečník, kriket, aqua aerobik, vodní sporty na pláži (vodní lyžování, windsurfing, potápění atd.), Lekce potápění vedené Potápěčské centrum Ypsylon, profesionální ajurvédské centrum (masáže, holistické terapie) a Cocospa (aromaterapie, kosmetika a kosmetické procedury). V sobotu se konají plavby po řece s večeří na člunu, možné exkurze do džungle a exkurze. Ve večerních hodinách 3x týdně folklórní show, tradiční živá hudba, plážová párty nebo diskotéka, animace a zábavné programy.

Pro děti
Část bazénu, dětské postýlky, vysoké židle, dětské hřiště, dětské menu.

SVATEBNÍ BALÍČEK:

Bude to svatba vašich snů: šířící se palmy, modrá obloha, zvuk moře, pláž, vůně tropických květin a olejových lamp, exotická scenérie, srílanské družičky, tanečnice v tradičních barevných kostýmech, bubeníci, zdobení slon, manželský slib a potom romantický výlet lodí, večeře pod hvězdnou oblohou, okvětní lístky růží na povlečení a noci v krásné manželské místnosti. A to vše v jedinečném hotelu v Aluthgamě, na ostrohu mezi vodami oceánu a řekou Bentota, obklopen tropickou vegetací a romantickou scenérií.

Svatební balíček obsahuje:

- Oddací list

- Registrační poplatek za svatební obřad

- Opatrovnictví velitele obřadů

- Dvouvrstvý dort

- Květiny a ovoce při příjezdu

- Svatební kytice pro nevěstu

- Kytice pro knoflíkové dírky pro ženicha

- Svědci (pokud letíte sami)

- Jízda lodí

- Slavnostní večeře pro novomanžele v den jejich svatby

- DVD obřadu - 24 fotografií s albem (čekací doba minimálně 3 pracovní dny)

Za příplatek:

- Tradiční požehnání provedené skupinou srílanských dívek, tanečníků a bubeníků

- Tradiční svatební kostýmy pro novomanžele

- Svatební česání pro nevěstu

požadavky:

Požadavky, které je třeba splnit, a doklady, které je třeba poskytnout k uzavření manželství na Srí Lance:

- Originál a kopie rodného listu s úředním překladem do angličtiny

- Osvědčení o rodinném stavu s úředním překladem do angličtiny (v případě rozvedeného / rozvedeného se vyžaduje rozvodové prohlášení s úředním překladem do angličtiny a vdova nebo vdovec musí předložit přeložený úmrtní list manžela)

- Kopie pasů a originálů pro kontrolu

- Pár musí být na místě alespoň 5 pracovních dnů před svatbou

- Kopie všech dokumentů musí být poskytnuty nejméně 30 dní před datem svatby

- Oba manželé musí být starší 18 let

- Obřady, které pořádáme, jsou sekulární, jsou to civilní svatby

- Dokumenty o manželství na Srí Lance jsou uznávány v Polsku

- Po návratu musí být doručeny do příslušného matričního úřadu

- Svatební obřady se neorganizují v sobotu, neděli a svátky

Hotelová galerie.

Galerie. Jakub a Malwina, Anna a Mariusz, paní Katarzyna a její manžel Marta a Robert se vzali na Srí Lance