Cerf Island Resort ***** - svatba na Seychelách

Seychely lákají novomanžele svými písečnými plážemi a bujnou nedotčenou vegetací, kterou můžete vidět mimo jiné v národním parku Praslin. Seychely jsou také lahůdkou pro potápěče, protože zde najdeme největší korálový atol a čisté, světlé pláže jsou ideálním místem pro vodní sporty a odpočinek na slunci.

Na Seychelách můžeme pořádat civilní i církevní svatby. Mezi nabízenými místy je kostel, pláž a oblast tropických lesů.
Svatba na SeycheláchKrásná lokalita, exotika na dosah ruky, harmonická kombinace elegance, luxusu a tropické přírody. Díky neobvyklému prostředí a mimořádné architektuře je tento roh skutečným rájem!

Pozice:

Hned vedle krásné zlaté pláže se žulovými skalami a stromy tabamaka na nedotčeném ostrůvku Cerf (1 km dlouhý, 5 km široký), obklopený vodami mořského parku Sainte Anne a korálovým útesem, asi 1 km východně z Mahé (transfer lodí z přístavu Eden Island asi 3 minut, transfer vrtulníkem - několik minut). Na trase Mahé - Cerf - Mahé je placená loď.

Wyposażenie:
Originální restaurace (specializace: pokrmy z ryb a mořských plodů, kreolská kuchyně) na vrcholu kopce s panoramatickým výhledem na oceán, Mahé a St. Anne (možnost pořádat pikniky na pláži), asijská restaurace, snack bar u bazénu, knihovna, helipad, půjčovna DVD / CD, internetová kavárna (připojení ISDN) s přístupem k faxu, kopírování, tiskárny, směnárna, hotelová bylinná plantáž a koření, prádlo, intimní Le Spa Latanier v zahradě založené na organické kosmetice (vnitřní ošetřovna, parní lázeň a venkovní vířivka).

pokoje:
24 elegantních vil, malebně integrovaných do bujné tropické vegetace. Všechny poskytují nejvyšší pohodlí, klid a intimitu, jsou luxusně dokončené a styl odkazuje na místní architektonické tradice (např. Ratanový nábytek, dřevěné verandy). Liší se mírně dekorem, mají názvy seychelských rostlin a zvířat. Každá vila je klimatizovaná, má ventilátor, CD / DVD přehrávač, satelitní TV (LCD), minibar, trezor, sadu na přípravu kávy a čaje, telefon, terasu (lehátka, malý stolek), vysoušeč vlasů, prostornou koupelnu pod širým nebem velká vana s vířivkou, sprchou) a vnitřní toaleta; Hillside Villa - 58 m2 + balkon 22 m2, Hideaway Villa - 58 m2 + balkon 22 m2 + soukromá zahrada 20 m2, Tortoise Suite Villa - 68 m2 + balkon 28 m2, samostatný obývací pokoj, 2 koupelny.

Prkno:
HB: Snídaně a večeře formou bufetu.
All inclusive
Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů s nápoji, džusy, pivem, vínem.

Sport a zábava:
Plavecký bazén na okraji pláže, centrum vodních sportů (lodě, kajaky, šlapadla, šnorchlování), potápěčské centrum (potápění, potápěčská safari, kurzy pro dospělé a děti), tenisový kurt (k dispozici lekce s instruktorem), exkurze, plavby, rybářské výlety, potápění atd. Vzhledem k poloze, intimní atmosféře a požadavkům na ochranu životního prostředí zde nejsou hromadné a hlučné akce ani motoristické sporty. Hotel se specializuje na pořádání soukromých oslav (např. Svatební obřady, speciální pobyty), pikniky, grilování na pláži a akce šité na míru.

Pro děti:
Hotel přijímá pobyty dětí od 7 let.

Vybavení hotelu Cerf Island Resort:
Internet
klimatizace
Venkovní plavecký bazén
Fitness / tělocvična
Přímořská letoviska
Potápění
Exotické nabídky
Sport
Vodní sporty

Svatební balíček:

- výzdoba místa obřadu (v hotelu)
- svatební dort
- zvláštní přivítání s lahví šampaňského
- láhev šampaňského na přípitek
- obdivovat západ slunce na soukromé plavbě kolem mořského parku (servírované také občerstvení a kokosový koktejl)
- romantická večeře při svíčkách
- snídaně podávaná na pokoji den po svatbě
- Péče o svatební koordinátora na Seychelách
- Platba za svatbu v zahraničí
- Vyřizování formalit v kancelářích na Seychelách
- Poplatek za oddací list a další kopii
- 2 svědci (pokud přijdete sami)
- Pojištění cestovní kanceláře
- Základní cestovní pojištění
- Vyplnění formalit pro svatbu bude platné v Polsku, včetně Apostille ex offo na Seychelách *
- Zásilka oddacího listu po Apostile na vámi uvedenou adresu

* Svatební list bude platný dle Podle polského práva je třeba to nahlásit matričnímu úřadu v místě bydliště a zaregistrovat to.

Doplňkové služby:
- elegantní večeře - na vyžádání
- 2patrový svatební dort - na vyžádání
- 3patrový svatební dort - na vyžádání
- kytice pro nevěstu - na vyžádání
- knoflíková dírka pro ženicha - na vyžádání
- sendviče (na osobu) - na vyžádání
- 72 fotografií - na vyžádání
- videofilm - na vyžádání
- pronájem člunu (do hodiny) - na vyžádání
- půjčovna lodí (celý den) - na vyžádání
- živá hudba - na vyžádání

Hotelová galerie