Berjaya Praslin Beach Resort *** - Svatba na Seychelách

Seychely lákají novomanžele svými písečnými plážemi a bujnou nedotčenou vegetací, kterou můžete vidět mimo jiné v národním parku Praslin. Seychely jsou také lahůdkou pro potápěče, protože zde najdeme největší korálový atol a čisté, světlé pláže jsou ideálním místem pro vodní sporty a odpočinek na slunci.

Na Seychelách můžeme pořádat civilní i církevní svatby. Mezi nabízenými místy je kostel, pláž a oblast tropických lesů.
Svatba na SeycheláchPěkný hotel patřící do renomovaného řetězce prázdninových středisek Berjaya. I přes tříhvězdičkovou kategorii zaručuje podmínky na odpovídající úrovni. Nízké budovy, půvabná poloha, intimní atmosféra. Perfektní řešení pro lidi, kteří jsou ekonomičtí a méně nároční.

umístění:
Na východním pobřeží ostrova Praslin, mezi tropickou hustou vegetací, hned vedle slavné pláže Cote D'Or, v blízkosti dalších hotelů, restaurací a jediného kasina na ostrově. Transfer trajektem z Catheco z Mahé do Praslinu a poté autem trvá přibližně jednu a půl až dvě hodiny (letadlem - čtvrt hodiny).

zařízení:
Pavilon s XNUMXhodinovou recepcí se sejfy a salonkem, restaurace Fregate (mezinárodní a místní kuchyně) s venkovní terasou (výhled do zahrady a na bazén), pizzerie, bar u bazénu, koktejlový bar, směnárna, obchod se suvenýry a kosmetikou, půjčovna aut, prádelna , turistické informace.

pokoje:
79 dvoulůžkových pokojů (možnost přistýlek) různých standardů. Všechny jsou skromné, ale vkusně zařízené, klimatizované a vybavené koupelnou se sprchou, minibarem, zařízením na přípravu kávy a čaje a telefonem. Je možné si rezervovat pokoj superior nebo junior suite s obývacím pokojem.

Stravování:
BB: Snídaně formou bufetu.
HB: Snídaně a večeře.

Sport a zábava:
Plavecký bazén se sluneční terasou a samostatným brouzdalištěm, centrum potápění a vodních sportů u pláže (potápění, výlety, kajaky, šlapadla), tenisový kurt, kulečník. Hotel organizuje výlety po džungli a výlety lodí. Večer animační program nebo vystoupení místních folkových skupin

Pro děti:
Brouzdaliště, dětské postýlky, vysoké židle.

Vybavení hotelu Berjaya Praslin Beach Resort:

klimatizace, pro rodiny s dětmi, venkovní bazén, v blízkosti letiště, přímořské letoviska, školka, sport, vodní sporty, tenis, exotické nabídky.

Svatební balíček obsahuje:

- výzdoba místa konání svatby,

- dárek na uvítanou,

- svatební dort,

- láhev sektu,

- Péče o svatební koordinátora na Seychelách

- Platba za svatbu v zahraničí

- Vyřizování formalit v kancelářích na Seychelách

- Poplatek za oddací list a další kopii

- 2 svědci (pokud přijdete sami)

- Pojištění cestovní kanceláře

- Základní cestovní pojištění
- Vyplnění formalit pro svatbu bude platné v Polsku, včetně Apostille ex offo na Seychelách *

- Zásilka oddacího listu po Apostile na vámi uvedenou adresu

* Svatební list bude platný dle Podle polského práva je třeba to nahlásit matričnímu úřadu v místě bydliště a zaregistrovat to.

Doplňkové služby:

- dvoupatrový svatební dort - 2 EUR

- šampaňské - 168 eur

- knoflíková dírka pro ženicha - 21 euro

- kytice pro nevěstu - 74 euro

- kytice dlouhých květin pro nevěstu - 126 EUR

- 80 fotografií z obřadu a záznam na 2 CD - 289 EUR

- hudební doprovod - 158 eur

- snídaně do postele pro nevěstu a ženicha - 47 EUR.

Hotelová galerie.