Svatba na Mauriciu: Aleksandra a Kacper

Svatba Alexandra I. Kacpera na Mauriciu
{

Dovolte mi začít přiznáním: zamilovali jsme se. K smrti!

Tento ostrov nás okouzlil, je to nejkrásnější místo, na kterém jsme doposud byli.
Rozmanitost tohoto malého ostrova je okouzlující. Uklidňující mír, všechny odstíny modré a zelené, úžasní lidé ... jsou vřelí, srdeční, divoce otevření a v kontaktu, od okamžiku, kdy se zastavili před hotelem, bylo na každém kroku cítit jejich srdečnost.

Mauricius je jediný svého druhu, byla to naše nejlepší volba a nejde o bílý písek. Bílý písek se nachází na mnoha místech světa. Je to o energii, která tam je. Pro mír, pro dobrou náladu, která je téměř nasávaná do nosních dírek spolu s čistým vzduchem. Tyrkysové vody, modrá obloha, krásné, dlouhé pláže, voda teplá jako polévka a slunce každý den.

Obřad je pohádka, neexistuje jiný způsob, jak to popsat. Profesionální služby svatební koordinátorky a velmi milé paní Doroty. Všechno je zapnuto, pohladeno a hýčkáno, aby byl tento den pro nás výjimečný. Krásná kytice, věnec, lahodný a neobvyklý dort, nádherně připravená místnost po svatbě, plná květin a vany naplněné po okraj teplou vodou a okvětními lístky růží, jsme si mohli donekonečna vyměňovat spoustu zajímavostí a překvapení .. Hotel Lux Grand Gaube nám poskytl nádherný odpočinek, cítili jsme se výjimečně. Určitě nikdy nezapomeneme na naši svatbu a líbánky. Stále jsme tam se svými myšlenkami a jedna věc je jistá, že se sem určitě vrátíme!

Rádi bychom vám poděkovali Svatba v zahraničí a Victoria Travel za pomoc při organizaci naší cesty, jste úžasní ❤

Pozdravy

Názory a vztahy
z našich slibů