Svatba na Mauriciu - Joanna a Radosław

1 1
{

Paní Joanna a pan Radosław odjeli se svým dítětem do zahraničí, aby slavnostně vstoupili do manželství - byla to vysněná svatba na Mauriciu, civilní i církevní svatby. Po návratu nám Joanna poslala zprávu z této cesty a několik krásných fotografií:

„Ahoj paní Martho,

Mauricius je krásný ostrov s nádhernými vodopády, výhledy a rostlinami. I když to na první pohled vypadá trochu špatně - všude kolem cukrové třtiny, musíte se vydat na výlet do nitra ostrova, abyste viděli ta nejkrásnější místa.

V den našeho příjezdu nebylo počasí moc zajímavé a abych byl upřímný, trochu nás zklamalo. Naštěstí se hned druhý den ukázalo, že i přes zimu je teplota vhodná na opalování a koupání v bazénu i v oceánu. Pláž u hotelu byla krásná, voda byla azurová a písek pěkný.

Hotel nás uchvátil kvalitou služeb. Musím přiznat, že to bylo na nejvyšší úrovni a číšníci, barmani, recepce atd. Představovali opravdu vysokou úroveň. Nebyl problém komunikovat anglicky nebo francouzsky. Každý z hotelových zaměstnanců pracoval velmi tvrdě, aby udržel spokojenost zákazníků.

Druhý den našeho pobytu jsme se setkali s organizátorem naší svatby, abychom prodiskutovali podrobnosti tohoto skvělého dne pro nás. Vše bylo již předem naplánováno a dle našeho názoru logisticky přehledné. Den před svatbou jsem měla zkušební líčení a zkušební účes. Kadeřnice a vizážistka odvedly skvělou práci. Výsledky jejich práce mě velmi potěšily.

Po snídani, kolem poledne, jsem šel do salonu udělat si vlasy a nalíčit se, zatímco můj snoubenec šel do lázní na peeling celého těla - musím přiznat, že jsem mu trochu záviděl 😉 Po návratu jsme se vrátili k oddělení místnosti, aby se před obřadem neviděli.

Svatba se konala ve čtyři hodiny na pláži poblíž restaurace, která byla nepochybně naší oblíbenou. Ihned po obřadu jsme šli na terasu, připili si šampaňským a nakrájeli dort. Přineslo se také malé občerstvení - jednohubky a samosy. Doprovázel nás náš syn Filip a paní Dorota - rezidentka a překladatelka. Asi za půl hodiny nás fotograf vyzval k natáčení. Samozřejmě nás provázel od samého začátku, fotografoval během obřadu a během přípitku a krájel dort. Relace byla úžasná ... Účinky jsou uvedeny níže. Fotograf je opravdu vyznáván. Po zasedání jsme měli krátkou přestávku, abychom to tak trochu „dohnali“. Změnili jsme našeho syna a cestou na večeři (19:30) jsme ho vysadili v dětském klubu, který byl otevřen každé ráno až do 21:30. V restauraci Navigator na nás čekal vyzdobený stůl. Po večeři na nás čekala vana s bublinkami a okvětními lístky růží a chlazené šampaňské. Ráno nám přinesli snídani do našeho pokoje, kterou jsme jedli na terase.

Přestože jsme na tuto svatbu šli jen my tři, nelitovali jsme svého rozhodnutí. Byl to krásný den, který nám určitě zůstane v paměti po zbytek našeho života. Nevyměnili bychom to za nic jiného 🙂

Den před svatbou jsme šli do Port Louis a dalšího malého městečka, jehož jméno si bohužel nepamatuji 😉, abychom zajistili nezbytné formality. Všechno proběhlo hladce díky paní Dorotě, která nám pomáhala a pomáhala nám. Zavolala také faráře a domluvila si schůzku na další den. Šli jsme, domluvili všechny podrobnosti a svatba se konala den po civilní svatbě. Všechno proběhlo hladce, bez problémů.

Po svatbách jsme měli čas lenošit. Použili jsme tedy slunce na pláži. Také jsme absolvovali plavbu katamaránem na nedaleký ostrov a výlet do vnitrozemí ostrova. Nejúspěšnější dovolená. Teplota do 24 stupňů ve stínu. Na slunci bylo na pláži opravdu horko.

S pozdravem Joanna

Názory a vztahy
z našich slibů